#1 Mar 5, 2019 14:23:07

lazanka
lazanka
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

Moze doradzicie jak sie do tego zabrac. Mile widziane takze wskazowki odnosnie tego jakie plytki wybrac! Z gory dzieki za pomoc.

#2 Mar 7, 2019 23:39:06

gabryiel
gabryiel
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

Nie wiem jak wyglada to w kwestii dostepnych w Twojej okolicy ekip remontowych ale powiem szczerze - nie wyglada to zbyt kolorowo. Niestety co lepsi fachowcy wyjechali zagranice, zostali wlasciwie tacy od ktorych nie mozna zbyt wiele wymagac. Albo znajdziesz kogos z polecenia, gdzie bedziesz mogla isc na miejsce zobaczyc jak zostalo wykonane zlecenie, albo tam gdzie bedziesz zamawiala plytki moze maja kogos sprawdzonego. Od razu odradzam markety bo tam zazwyczaj nie ma nic ciekawego. O wiele lepszym wyjsciem z sytuacji bedzie poszukanie czegos bezposrednio u producenta .. teraz mozna nawet zamowic wszystko z dowozem na miejsce. Najciekawiej prezentuje sie oferta Paradyz - https://www.paradyz.com/plytki/lazienka [paradyz.com] patrzac na to pod katem nowoczesnosci. Wiesz, na takim remoncie nie ma co oszczedzac pieniedzy - nalezy go zrobic w jak najwyzszym standardzie na jaki nas stac. Przynajmniej ja lubie miec satysfakcje z dobrze zainwestowanych funduszy

#3 Mar 9, 2019 14:50:23

dzowana
dzowana
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

Paradyz to sprawdzona marka. Znajoma ma od nich plytki i bardzo ladnie sie prezentuja.

#4 Mar 9, 2019 21:34:03

kex
kex
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

Jestem tego samego zdania.

#5 Mar 12, 2019 17:40:05

markus
markus
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

Korzystacie moze z uslug projektantow wnetrz?

#6 Kwi 10, 2019 16:33:43

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

My z żoną także jesteśmy na etapie remontu mieszkania. Niestety remont miał trwać 1 miesiąc góra ( ah….ambitne założenia) niestety trwa już pół roku. Co się natrudziliśmy z ekipami remontowymi to nasze…. Niemniej jednak powolutku zbliżamy się już do końca tej historii. Na sam koniec zostawiliśmy łazienkę, chociaż niektórzy mówili nam, że lepiej wziąć się za nią na początku. Patrząc na całe pół roku, kiedy siedzimy w kurzu i remoncie już am nie wiem co lepsze. W każdym razie, stoimy przed dylematem wyboru płytek. Podzielicie się swoimi doświadczeniami? Macie jakieś sprawdzone firmy? Znajomy polecił mi http://www.szabelski-plytki.pl/oferta/plytki/ [szabelski-plytki.pl] Czy ktoś może z niego korzystał?

#7 Kwi 10, 2019 16:34:15

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

My z żoną także jesteśmy na etapie remontu mieszkania. Niestety remont miał trwać 1 miesiąc góra ( ah….ambitne założenia) niestety trwa już pół roku. Co się natrudziliśmy z ekipami remontowymi to nasze…. Niemniej jednak powolutku zbliżamy się już do końca tej historii. Na sam koniec zostawiliśmy łazienkę, chociaż niektórzy mówili nam, że lepiej wziąć się za nią na początku. Patrząc na całe pół roku, kiedy siedzimy w kurzu i remoncie już am nie wiem co lepsze. W każdym razie, stoimy przed dylematem wyboru płytek. Podzielicie się swoimi doświadczeniami? Macie jakieś sprawdzone firmy? Znajomy polecił mi http://www.szabelski-plytki.pl/oferta/plytki/ [szabelski-plytki.pl] Czy ktoś może z niego korzystał?

#8 Kwi 10, 2019 16:34:46

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

#9 Kwi 27, 2019 15:47:25

magma
magma
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

U mnie też niedługo ma się odbyć remont łazienki i gabinetu. Właśnie zastanawiam się co położyć w swoim gabinecie? Czy lepiej położyć panele czy płytki? Teraz zauważyłam, że bardzo modne są takie https://www.domlazienkaplytki.pl/terratinta/91-betontech [domlazienkaplytki.pl] które odwzorowują beton. Co o nich myślicie?

#10 Kwi 27, 2019 15:50:44

magma
magma
Profil   Wyślij e-mail  

Remont lazienki

U mnie też niedługo ma się odbyć remont łazienki i gabinetu. Właśnie zastanawiam się co położyć w swoim gabinecie? Czy lepiej położyć panele czy płytki? Teraz zauważyłam, że bardzo modne są takie https://www.domlazienkaplytki.pl/terratinta/91-betontech [domlazienkaplytki.pl] które odwzorowują beton. Co o nich myślicie?

Stopka forum

Narzędzia moderatora

Lo-Fi Version

piaseczno.edu.pl, portal.radom.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, warsza.pl, itvl.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa