• Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  „Ocean’s 8” czyli „skok” na czerwcowe Ladies Night w Cinema City!

   

  Na czerwcowej edycji Ladies Night Panie będą świadkami wielkiego skoku na biżuterię, zaplanowanego przez znakomitą, kobiecą obsadę w filmie „Ocean’s 8”! Jak zawsze, oprócz pokazu filmowego na uczestniczki czekać będzie prezent powitalny i konkursy z nagrodami! Zapraszamy już w czwartek 21 czerwca o godzinie 19:30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl/ladies-night.

  Debbie Ocean (Sandra Bullock) przez pięć lat, osiem miesięcy i 12 dni dokładnie i cierpliwie planowała największy skok w jej życiu. Celem staje się biżuteria światowej sławy aktorki - Daphne Kluger (Anne Hathaway), warta 150 milionów dolarów! Aby skutecznie zrealizować swój pomysł Debbie angażuje najlepszych specjalistów w branży. Oprócz jedynej w swoim rodzaju wspólniczki – Lou Miller (Cate Blanchett), towarzyszyć ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Dzieci przekroczą granice magicznego lasu i poznają tajemnicze stwory

   

  Czym zajmuje się pracowity drwal? W jaki sposób leśne pszczoły zbierają pyłki? Jak uwolnić się z pajęczej groty zamieszkałej przez dziwaczne Szyszaki? Co zrobić gdy na skraju lasu, spotka się wielkiego Muchomora? Odpowiedzi na te pytania dzieci i rodzice poznają już 16 czerwca, podczas niezapomnianej wycieczki, czyli kolejnej edycji PSOT. Tego dnia Soho Factory zamieni się w niezwykły las, a leśni przewodnicy pokażą dzieciom, co w lesie piszczy!

   


   

  W poprzednich latach była już wycieczka w kosmos, dzień z życia miasta i wyprawa do podwodnego świata, teraz przyszedł czas na PSOTY W LESIE. To już czwarta z kolei edycja wydarzenia organizowanego przez stowarzyszenie ARTANIMACJE z udziałem twórców i aktorów warszawskich scen teatralnych. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom w każdym wieku. PSOTY to jedna z naszych ulubionych akcji, w której jak małe dzieci puszczamy z artystami warszawskich ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

   

  Warszawę opanuje kontakt improwizacja!

   

  Kontakt improwizacja, taniec, zabawa, performance, zmiana świadomości o możliwościach i potencjale własnego ciała oraz warsztaty pod okiem autorytetów techniki CI (czyli kontakt improwizacji) z Polski, Mołdawii, Słowenii i Finlandii. Tak wyglądać będzie 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Kontakt Improwizacji - Warsaw FLOW/re:action, który odbędzie się w dniach 1-8 lipca!

   

  Kontakt improwizacja to jedna z najbardziej charakterystycznych odmian tańca współczesnego. To forma improwizacji ruchowej, w kontakcie z podłogą, z drugą osobą, z grupą osób, w której ciało i ruch stają się narzędziem i sposobem komunikacji.

   


   

  Warto zajrzeć w głąb siebie i uwolnić swój potencjał ruchowy, bez względu na to w jakim jest się wieku czy jaki zawód się wykonuje. Ruch powinien towarzyszyć człowiekowi każdego dnia, a taniec jest piękniejszą formą ruchu. Od 9 lat organizuję Festiwal, ponieważ pragnę chociaż przez tydzień pobudzać ludzi do ruchu, radości i spontaniczności ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  FOTOFESTIWAL 2018 Ludzka Natura | Human Nature

   

  17. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi

  21 czerwca – 1 lipca 2018

  centra festiwalowe: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki | Tymienieckiego 3

  OFF Piotrkowska Center | Piotrkowska 138/140

   

  Tegoroczny Fotofestiwal w centrum uwagi stawia relacje łączące naturę i człowieka, włączając się tym samym w aktualną dyskusję nad rozwojem świadomości ekologicznej. Do udziału w programie wydarzenia zaproszono artystki i artystów oraz kuratorki i kuratorów, którzy nie poprzestają na dokumentacji zmian w przyrodzie, ale zajmują się nią również w kontekście etyki, władzy czy historii. Podczas Fotofestiwalu 2018 będzie można przyjrzeć się nie tylko globalnym problemom ekologicznym oraz rozwiązaniom, które mają zapewnić przetrwanie człowieka, ale także zobaczyć samą naturę w jej nieskończonych i ciągle zadziwiających formach.

   


   

  Nadchodząca edycja to: blisko 30 wystaw; ponad 100 międzynarodowych gości; rozstrzygnięcie konkursów: Grand Prix Fotofestiwal oraz Fotograficzna Publikacja Roku; Międzynarodowa Noc Fotografii, realizowana we współpracy z europejską ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  OKIEM  OBSERWATORA

  TEST” - Jordi Vallejo Duarri – reż. Tomasz Obara

  PREMIERA - 11 czerwca 2018

  Teatr Kamienica

   

  Przypuszczam, że stali bywalcy Teatru Kamienica będą troszkę zaskoczeni ostatnią premierą, która odbyła się w poniedziałek 11 czerwca 2018 r. „TESTJordi Vallejo Duarri, wspaniale wyreżyserowany przez Tomasza Obarę, nie jest spektaklem lekkim, łatwym i przyjemnym, na którym można przez dwie godziny ćwiczyć przeponę, a po wyjściu z radością wspominać co weselsze kawałki.

   


   

  Sztuka jest do bólu realistyczna i życiowa. To właściwie wiwisekcja na żywych organizmach kilku bardzo bliskich sobie osób, wręcz przyjaciół.

  Ten motyw jest obecny w kulturze i występuje w różnych sztukach, zawsze wzbudzając ogromne emocje u widzów. Być może jest to spowodowane nie tylko tematyką ale również, z reguły, znakomitą obsadą aktorską tych przedstawień, czy filmów. W czasie oglądania „Testu” nasuwają się skojarzenia z dwoma wspaniałymi filmami: „Niemoralną propozycją” [1993 r. reż. Adrian ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Repertuar Kino Amondo Warszawa 8.06 - 12.06

   


  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Pod Lupą: Kino Islandzkie

    pokazy filmów "W cieniu drzewa", "O koniach i ludziach"

   

  6 czerwca (środa) odbędzie się przegląd filmowy poświęcony islandzkiej kinematografii, podczas którego przedpremierowo pokażemy islandzkiego kandydata do Oscara – „W cieniu drzewa”, komedię o absurdalnej sąsiedzkiej wojnie o drzewo, a także „O koniach i ludziach” – filmowy poemat o potrzebie wolności i przynależności każdego z nas. Bilety od 14 zł*!

   


   

  6 czerwca, środa, godz. 18:00, „W cieniu drzewa”, tytuł oryginalny: Undir Trénu, rok produkcji: 2018, czas trwania: 1h 29 min. 
   

  [POKAZ PRZEDPREMIEROWY]

  Dwa małżeństwa, jedno drzewo i absurdalna, sąsiedzka wojna, która doprowadza do nieoczekiwanych sytuacji, kiedy puszczają nerwy, a dzikie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.

   Atli, oskarżony o zdradę i wyrzucony z domu przez żonę, wprowadza się do domu rodziców, którzy właśnie toczą spór z sąsiadami. Wszystko rozchodzi się o ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Jak we śnie – autorski musical nie z tego świata

  Wiecie jak to jest, kiedy pragnienia pochłaniają nas w całości? W takiej sytuacji znaleźli się główni bohaterowie spektaklu pod tytułem „Jak we śnie”. Kara (Marlena Głosińska) i Chess (Piotr Gawarecki) poznali się niedawno i przeżyli miłość jak z filmu, zakochując się w sobie od pierwszego wejrzenia.

     „Jak we śnie” to musical wyjątkowy z wielu powodów, a jednym z nich jest to, że to od widza zależy jak go odbierze. Pełen niejasności, skrajności i domysłów spektakl inspirowany jest psychoanalityczną koncepcją Sigmunda Freuda. Twierdził on, że sny są odzwierciedleniem duszy. Przepełnione niespełnionymi pragnieniami potrafią pokazać nam zupełnie inny świat. Niekiedy jednak sny potrafią złączyć się z rzeczywistością. Razem z naszymi bohaterami widz przeniesie się w nieograniczony świat wyobraźni.

  21 czerwca staje się dniem przeznaczenia.

  czytaj więcej

redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--