Po bestsellerowej Chacie, której z początku sensacyjna fabuła jest pretekstem do ukazania prawa każdego człowieka do przebaczenia i pogodzenia ze stratą najbliższych, William Paul Young powraca z nową, ekscytującą powieścią „Rozdroża”. 

 

Anthony Spencer jest egoistycznym człowiekiem interesów.  Guz mózgu sprawia, że zapada w śpiączkę i trafia do szpitala na OIOM. „Budzi się” w surrealistycznym świecie, w którym przeżywa ponownie swoje wzloty i upadki. Czy będzie miał odwagę, żeby dokonać krytycznego wyboru, który może naprawić wielką niesprawiedliwość, jaką wyrządził przed zapadnięciem w śpiączkę?

 

Najnowsza powieść WM. Paula Younga „Rozdroża”, wydawnictwa Nowa Proza, otrzymała nagrodę „Najlepsza książka na Gwiazdkę” w kategorii „nie tylko dla kobiet”. Konkurs był ogłoszony przez wortal Granice.pl

Young w wywiadzie  dla Publishers Weekly przyznaje,  że „Rozdroża"... rodzą nowe pytania". Mówi, że prawdopodobnie znajdą się czytelnicy, którym powieść może się nie spodobać. Chociaż dopiero trzeci rozdział książki przykuwa uwagę czytelnika, pierwsze dwa rozdziały są potrzebne, aby zrozumieć resztę opowieści. Potem tempo narasta i stawia Anthony’ego wobec fundamentalnego wyboru, który Jezus miał na myśli kiedy powiedział: "... wybierz jedną osobę aby ją fizycznie uzdrowić ... tylko jedną ... a kiedy zrobisz to, wraz z Twoim wyborem, Twoja podróż się skończy."

 

 

 

Dowiedz się, co autor mówi o tej wzruszającej historii jednego człowieka

http://www.youtube.com/watch?v=C_bO53HkQnI 

 

 

 

KONKURS!!! - Wygraj książkę "Rozdroża"

 

Aby wygrać książkę wystarczy wziąć udział w konkursie wysyłając zgłoszenie i polubić kulturalnie.waw.pl na facebooku.

 

W zgłoszeniu należy podać swój login z kulturalnie.waw.pl, imię, nazwisko.

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl do 16 grudnia do godziny 20.00.

W temacie maila proszę wpisać 'Konkurs - Rozdroża'

 

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--