W najbliższą niedzielę 9 grudnia ANTYRADIO COVERBAND zagrają koncert przed legendą polskiego rocka - zespołem PERFECT! 
Koncert będzie miał miejsce w warszawskim klubie Park. Start koncertu ANTYRADIO COVERBAND o godzinie 19:00, Perfect - godz.20:00.


Natomiast dzień wcześniej zespół będzie można usłyszeć w klubie Herezja, w ramach cyklu ANTYRADIO Cover Live Stage. Grudniowa edycja imprezy w klubie Herezja odbędzie się wyjątkowo w SOBOTĘ 8 grudnia, a nie jak zazwyczaj w pierwszy piątek miesiąca. Gościem specjalnym, który wspólnie z muzykami z ANTYRADIO COVERBAND zagra kilka przebojów rockowych będzie Radek Chwieralski- znany gitarzysta, aranżer i producent (Hetman, Analog, Night Rider, Peter Pan, Rock & Chopin, Music Master Chopin Band).

KONKURS! Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie do Herezji i dwa podwójne do Parku! Aby wziąć udział w losowaniu, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przysłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując, wedle preferencji, "Herezja" lub "Park". Na zgłoszenia czekamy dziś (5 grudnia) od 12.30 do 18.00. Zwycięzcy otrzymają od nas odpowiedź. Powodzenia! :)

Zespół PERFECT w klubie Park w Warszawie

 

9 grudnia w warszawskim klubie Park zagra legenda polskiego rocka – zespół PERFECT. Przed gwiazdą wieczoru wystąpi zespół ANTYRADIO COVERBAND.

Perfect to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1982 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy:  Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać,  Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował się (bez dotychczasowego współzałożyciela i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś, nagrywając cieszące się niesłabnącą popularnością przeboje, takie jak „Niepokonani”, czy „Kochaj mnie – Kołysanka dla nieznajomej”.

 


 

Zanim Perfect wypłynął na szerokie wody polskiej muzyki rockowej, wykonywał covery utworów popowych. W Sylwestra 1980 zespół zadebiutował w warszawskim studenckim klubie Stodoła z całkowicie autorskim, nowym repertuarem i w sformowanym przez Zbigniewa Hołdysa nowym składzie, po czym w kilka miesięcy Perfect stał się jedną z najpopularniejszych grup polskiej sceny muzycznej. W tym samym roku muzycy wydali pierwszą płytę, tzw. Biały Album, która przez rok czasu osiągnęła sprzedaż ok. miliona egzemplarzy. W 1989 grupa wyjechała do USA, gdzie zagrała szereg koncertów w amerykańskich klubach w Nowym Jorku (m.in. w legendarnym klubie CBGB’s, jako pierwszy zespół z Europy Środkowej), Los Angeles i San Francisco. Skutkiem koncertów granych wyłącznie dla amerykańskiej publiczności były znakomite recenzje w mediach (telewizja ABC, dziennik New York Times, magazyny "Newsweek", "Village Voice").

 

Perfect nagrał siedem albumów studyjnych (w tym „Schody” wydane oryginalnie w wersji internetowej), z których największym sukcesem komercyjnym był Perfect Symfonicznie – płyta nagrana z Polską Orkiestrą Radiową, która pobiła dotychczasowy Polski rekord na rynku muzycznym - już po dwóch tygodniach od premiery, uzyskała status platynowej płyty.

 

ANTYRADIO COVERBAND tworzą czterej muzycy, którzy po ukończonych szkołach muzycznych i latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach (m.in. Dragon’s Eye, Dianoya) uznali, iż przyszedł czas na konkretne granie „do kotleta”! W repertuarze zespołu są tylko i wyłącznie najlepsze rockowe przeboje, w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. To prawdziwie koncertowe dobre brzmienie, z olbrzymią dawką energii!

 

Na jesieni 2011 formację dostrzegło ANTYRADIO, i od tego czasu zespół jest oficjalnym cover bandem stacji, przybierając nazwę ANTYRADIO COVERBAND (wcześniej 4CQ).  Muzycy z 4CQ, czyli ANTYRADIO COVERBAND to profesjonaliści, z niebywałą charyzmą i talentem. Są prawdziwą kapelą rockową, mając zarazem ten atut, że grają utwory, które już wszyscy znają - zatem dobra zabawa gwarantowana! Tomasz Kasprzyk - Szef Muzyczny ANTYRADIA

 

Skład: Piotr Ziku Zaleski - vocals, Maciek Papalski – gitar, Artur Radkiewicz -  bass, Łukasz Chmieliński – drums

 

https://www.facebook.com/AntyradioCoverband 
http://www.antyradio.pl/Polecamy/Antyradio-Coverband

 

 

Start: ANTYRADIO COVERBAND: 19.00 / PERFECT: 20.00  
Wstęp: 20zł / 25zł

 

 

Klub PARK

Al. Niepodległości 196, Warszawa

http://www.klubpark.pl/


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--