Bulwar Shop na Wilczej – moda miejska, kolorowa, oryginalna

 

Na ulicy Wilczej mieści się niewielki sklep z modną, kolorową i nietuzinkową  odzieżą. Firmę prowadzą dwie młode przedsiębiorcze kobiety. Można tu znaleźć ubrania zachodnich marek, których w Polsce nie ma w sprzedaży, a przede wszystkim pojedyncze sztuki odzieży i dodatków stworzone rękoma artystów.

Przechadzając się warszawskimi ulicami trudno nie dostrzec, że większość mieszkańców ubiera się dość ponuro, w ciemne kolory i szarości, przez co robi się jeszcze bardziej jesiennie i smutno. Może czas pomyśleć o dodaniu trochę kolorów do codziennej garderoby. Bulwar Shop oferuje klientom kolorowe, ręcznie robione i niepowtarzalne czapki i szaliki, sprowadzone z Berlina i Londynu pojedyncze egzemplarze spodni, bluz, malowane w oryginalne, artystyczne wzory bluzki i inne części garderoby oraz ręcznie szyte i robione dodatki. Oprócz odzieży można trafić tu na ciekawe buty. Pomysłowe osoby, chcące wyglądać oryginalnie oraz takie, które mają już swój własny, indywidualny styl, z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

 

 


„Chcemy zaprosić do współpracy artystów, rękodzielników i projektantów, nie tylko tych zawodowo zajmujących się modą” – mówi pomysłodawczyni firmy Krystyna Łysik. Mile widziane są osoby, których pasją jest tworzenie pięknych, oryginalnych rzeczy do noszenia na co dzień. Bulwar Shop promuje niezobowiązujący, miejski styl. Z firmą współpracuje już kilkoro artystów. Można tu kupić ciekawe T-shirty marki Melon Clothes grafika Piotra Jakubowskiego, ozdoby w formie kapelusików Kapeluszniczki, malowane ręcznie bluzki, tuniki i koszulki marki Cubic Color Magdy Jaworek i wiele innych ciekawych rzeczy. Wśród marek odzieży, której pojedyncze egzemplarze sprowadzane są z zagranicy wymienić należy WE, 1982, Cotton On, Mister Lady i Ann Christie. Są to ubrania wykonane z dobrej jakości materiałów. W sklepie znajdziemy rozmiary od XS do 2XL. Ceny ogólnie są przystępne. Towar pakowany jest w ekologiczne, papierowe torby.

Bulwar Shop znajduje się pod numerem 60-tym. Przed wojną istniał  tu zakład krawiecki. Niestety trudno znaleźć zdjęcia ulicy Wilczej z tego okresu. Główną ścianę Bulwar Shop zdobi zatem malowidło przedstawiające fragment przedwojennej ulicy Złotej. Prowadzące bulwar shop chciałyby przyczynić się do ożywienia Wilczej, nie tylko za pomocą sprzedawanej, barwnej odzieży, ale także ciekawych imprezami.

 

 

Tekst: Ewa Balana

Foto: materiały prasowe

 Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Bulwar Shop moda miejska Wilczaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--