Mamy dla Was podwójne zaproszenia na pokaz filmu  „Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową” w reżyserii Bojana Vuleticia.


„Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową”

Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości. Na początku Stefan, młody arogancki kierowca z Belgradu, który nie wierzy w nikogo ani w nic, zakochuje się we Francuzce Sylvie. Kobieta jest na granicy załamania nerwowego i po raz pierwszy zrobi wszystko, o czym zawsze marzyła. Melita, organizatorka koncertów z Belgradu za dnia, a fetyszystyczna domina w nocy, jest rozczarowana, gdyż jej kochanek Brian, amerykański dyplomata, w rzeczywistości nie jest tym za kogo się podaje. Niemiecki biznesmen tureckiego pochodzenia, Orhan nieoczekiwanie odkrywa korzenie kultury tureckiej w Belgradzie i zakochuje się w Jagodzie, pokojówce z hotelu. Na końcu przyjaciółka Jagody serbska policjantka Djurdja, w dniu swojego ślubu z chorwackim policjantem Mato wyznaje mu wszystko, co przed nim ukrywała. Jedność w wielości to motto Unii Europejskiej. Aby do niej wejść, trzeba spełnić wiele warunków. Kochając się z gośćmi z zagranicy, belgradczycy są przynajmniej o krok bliżej do Europy.


więcej o filmieKONKURS!!! - Wygraj podwójne zaproszenie

Kino Luna, 27 listopada, godz. 20.50

Aby wygrać podwójne zaproszenie na pokaz filmu w Kinie Luna wystarczy wziąć udział w konkursie wysyłając zgłoszenie i polubić kulturalnie.waw.pl na facebooku.

W zgłoszeniu należy podać swój login z kulturalnie.waw.pl, imię, nazwisko.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl.
W temacie maila proszę wpisać 'Konkurs - Przewodnik po Belgradzie'

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--