Vavamuffin

6 grudnia 2012

Klub Stodoła

 


 

Vavamuffin powstało w lutym 2003-go roku w Warszawie. Dokładnie rzecz biorąc na warszawskich Siekierkach, łącząc w sobie zieleń otaczającą niedalekie jeziorko czerniakowskie i dym z kominów E.C. Siekierki. Vavamuffin to połączenie dwu słów: jamajskiego "raggamuffin" oznaczającego styl śpiewania, nawijania i "Vava" czyli po prostu Warszawa. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). I to właśnie koncerty są żywiołem tego zespołu i kto raz go zobaczy, będzie chciał znów... i znów... i znów :)

Reasumując, Vavamuffin to tramwaj łączący Grochów i Saską Kępę z Montego Bay i Kingston. Bilety kasuje bas a podczas podróży zawsze jest święto państwowe, kto nie wsiada ten ma wąsy.

Vavamuffin wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła już 6 grudnia 2012 r.

 

Bilety w cenie: 42 pln - przedsprzedaż oraz  49 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet ( http://www.ebilet.pl ), Ticket Pro (www.ticketpro.pl), Eventim ( www.eventim.pl).

 

KONKURS! Mamy do oddania podwójny bilet na to wydarzenie. Aby wziąć udzial w losowaniu, wyślij na adres ewa@kulturalnie.waw.pl wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując "Vavamuffin". Na zgłoszenia czekamy dziś (25 listopada) od 11.15 do 14.00. Zwycięzca otrzyma od nas odpowiedź do końca dzisiejszego dnia. Powodzenia!

 

 

Hooligan Rootz

http://youtu.be/C8bOyCq0OXw

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--