T.LOVE

24 listopada 2012

Klub Stodoła

 


 

Legendarna grupa Muńka Staszczyka wystąpi na dwóch koncertach (23 i 24 listopada) w klubie Stodoła. Pierwszy koncert będzie promował najnowszą płytę  grupy zatytułowaną „Old is Gold”. Po prawie sześcioletniej przerwie T.Love wraca z nowym materiałem. „Old is Gold” będzie dwupłytowym wydawnictwem, na którym znajdą się dwadzieścia dwa utwory. Krążek będzie istnym powrotem do korzeni. Muzycy chcą pokazać młodym słuchaczom jak kształtowały się muzyczne charaktery oraz  skąd artyści czerpali inspiracje. Na „Old is Gold” znajdziecie m.in. nawiązania do czarnego Bluesa Muddyego Watersa, folkowo-countrowych klimatów dylanowsko-cashowskich, a także Chucka Berrego i nawet wczesnego Elvisa.  Ciekawostką jest fakt, że materiał na płytę powstaje w analogowych studiach Polskiego Radia. Krążek ukaże się nakładem MUSIC POLAND, 16 października 2012 r. Tego dnia gośćmi będą: Renata Przemyk i Titus (Acid Drinkers). Support: Skinny Patrini.
Drugi koncert
to zdecydowanie bardziej luźna i niezobowiązująca impreza z okazji 30-lecia istnienia kapeli. Zapomnijcie o sztywnych, koncertowych ramach. To będzie prawdziwa  rocknrollowa balanga z tortem i szampanem.  Przekrojowa setlista oraz zaproszeni goście tylko podniosę rangę tego wydarzenia. W końcu nie codziennie świętuje się trzydzieste urodziny takiej kapeli.  Oprócz muzyków z T.Love na scenie pojawią się m.in. Paweł Kukiz, Robert Gawliński, T.Love Alternative. Jako support urodzinowej balangi wystąpi legenda warszawskiej sceny punkowej, zespół Deuter.

 

KONKURS: wygraj podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby wziąć udział w losowaniu, prześli na adres ewa@kulturalnie.waw.pl wiadomość zawierającą Twoje imię i nazwisko, w temacie wpisując "T.Love". Na zgłoszenia czekamy dziś (19 listopada) od 22.30 do 23.15. Zwycięzca otrzyma od nas odpowiedź do końca dzisiejszego dnia. Powodzenia! :)

 

Oficjalne ogłoszenie:
Przepraszamy, ale zaplanowany na dzień 23 listopada br., koncert zespołu
T.LOVE i gości zmuszeni jesteśmy odwołać, z przyczyn techniczno-organizacyjnych.
Wszystkich, którzy zakupili bilety na powyższy termin zapraszamy do

wymiany ich na dzień następny - 24 listopada. Wymiana będzie możliwa aż do
zakończenia sprzedaży lub wyczerpania miejsc. Zarówno wymiana, jak i zwrot biletów możliwe są wyłącznie w miejscach ich zakupu za okazaniem paragonu. Tych, którzy nie będą mogli przybyć w sobotę, informujemy że bilety możnazwracać w miejscach ich zakupu za okazaniem paragonu.

Jeszcze raz, przepraszamy za zaistniałą sytuację i gorąco pozdrawiamy
wszystkich fanów zespołu.

Management T.LOVE oraz Klub Stodoła

 

 

Bilety e cenie: 45 pln - przedsprzedaż oraz 52 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet ( http://www.ebilet.pl ), Ticket Pro (www.ticketpro.pl), Eventim ( www.eventim.pl).

Empik ( sieć sklepów http://www.empik.pl )

Sklepy Saturn ( http://www.saturnpolska.com )

 

I love you

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oEFbD7NOl_g

 

Warszawa

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=59JGY-K0BeQ

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--