Hunter

22 listopada 2012

Klub Stodoła

 


 Zespół powstał w Szczytnie w 1985 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Pawła 'Draka' Grzegorczyka oraz perkusisty Grzegorza 'Brooza' Sławińskiego. Nazwa grupy pochodzi od tytułu piosenki zespołu Def Leppard "Die Hard The Hunter". Hunter od początku istnienia aktywnie koncertował, również poza granicami kraju.

 

KONKURS: Mamy do rozdania podwójne zaproszenia na ten koncert. Aby wziąć udział w losowaniu, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując "Hunter". Na zgłoszenia czekamy dziś (19 listopada) od 15.00 do 17.00. Zwycięzcy otrzymają od nas powiadomienie do końca dzisiejszego dnia. Powodzenia!

W tej chwili Hunter promuje najnowsze wydawnictwo HUNTER – XXV Lat Później (2DVD/3CD), zawierające 2 koncerty, ponad 1800 zdjęć, materiał dokumentalny i archiwalny oraz videoklipy. Wydawnictwo miało premierę w wakacje. Na jesieni 2011 zespół ruszył w dużą trasę promocyjną obejmującą ponad 20 miast. W marcu 2012 odbyła się kolejna trasa - ARMAGEDDON TOUR 2012 a 10 maja na lotnisku Bemowo Hunter zagrał na SONISPHERE 2012, którego headlinerem była METALLICA. Był to już drugi udział Huntera w tym festiwalu po ubiegłorocznej edycji z IRON MAIDEN w roli głównej.

Hunter przekroczył kolejne granice i nagrał płytę studyjną - poza studiem, w leśnej mazurskiej stodole, zyskując niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Pełna magii zarówno muzycznie jak i tekstowo jest krokiem milowym w dotychczasowej dyskografii. W czasie burzy, deszczu i wiatru, w świetle księżyca i słońca powstały utwory poruszające i pełne kontrastów.

 


 

Bilety w cenie: 40 pln - przedsprzedaż oraz 47 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet ( http://www.ebilet.pl ), Ticket Pro (www.ticketpro.pl),

Eventim ( www.eventim.pl).

Wejście do klubu: godzina 19:00

 

 

Labitynt Fauna

http://www.youtube.com/watch?v=ZVx08aBE7Lc&feature=player_embedded

 

Strasznik

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dh4PWOHUSpY

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--