"Bóg nigdy nie mruga" Regina Brett

7 listopada do księgarń w całej Polsce trafiła niezwykła książka Reginy Brett „Bóg nigdy nie mruga”. Autorka, laureatka wielu nagród, dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu, została doceniona przez czytelników na całym świecie. Felietony przyklejano na lodówkach i rozsyłano w e-mailach do bliskich. Tematy lekcji, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach.

„Bóg nigdy nie mruga” to pełna ciepłego humoru i pogody ducha opowieść kobiety doświadczonej samotnym wychowywaniem dziecka oraz zwycięską walką z rakiem piersi – a przede wszystkim zmaganiami z własnymi słabościami. Regina Brett swoje zapiski kieruje do każdego, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie, oraz do wszystkich szukających inspiracji. Książkę w przyjaznym, zgrabnym formacie, dzięki któremu lekcje Reginy Brett będą mogły towarzyszyć czytelnikowi w każdej chwili, zdobi rysunek postaci spadochroniarza z czaszą w optymistycznym pomarańczowym kolorze, radośnie oznajmiający prawdę o tym, że bezpieczne lądowanie jest możliwe i zależy od nas samych.

„Bóg nigdy nie mruga” to książka, która podpowie, jak odrobić proste z pozoru zadanie – nauczyć się żyć chwilą, która trwa. To 50 ważnych lekcji, do których czytelnik powróci wielokrotnie, by odkrywać nowe znaczenia i odnajdywać siebie samego.

 

KONKURS!!! - Wygraj książkę " Bóg nigdy nie mruga "

Aby wygrać książkę wystarczy wziąć udział w konkursie wysyłając zgłoszenie i polubić kulturalnie.waw.pl na facebooku.

W zgłoszeniu należy podać swój login z kulturalnie.waw.pl, imię, nazwisko.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl do 21 listopada.
W temacie maila proszę wpisać 'Konkurs - Bóg nigdy nie mruga '

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.Więcej ciekawych materiałów dotyczących książki ”Bóg nigdy nie mruga” możecie znaleźć na  blogu  bognigdyniemruga.pl. 
   
Na blogu trwa konkurs, w którym do wygrania jest między innymi wielofunkcyjny tablet Dante. Ponadto, specjalnie dla czytelników, zamieszczone tam są fragmenty książki – felietony w formie lekcji, które szturmem podbiły serca czytelników na całym świecie – i wpisy od samej Autorki, a także coś szczególnego – wybrane lekcje we wspaniałej interpretacji Ewy Błaszczyk. Konkurs trwa do piątku 23 listopada, szczegóły – na stronie http://www.bognigdyniemruga.pl/.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--