Julia Marcell

18 listopada 2012, godzina 19:00

Klub Stodoła


 

Julia Marcell jest wokalistką, kompozytorką i pianistką. Jej debiutancki album „It Might Like You” uznany został przez dziennikarzy muzycznych za jeden z najlepszych albumów w 2009 r. w Polsce. Z płytą wiąże się z ciekawa historia – krążek został nagrany dzięki wsparciu ludzi z całego świata, przy pomocy strony Sellaband.com - portalu zbudowanego na nowatorskiej koncepcji fanów inwestujących w muzykę. Płyta, podobnie jak teraz "June", również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a Artystka regularnie koncertuje w tych i innych europejskich krajach. W ramach trasy promującej nowy album Julia z zespołem zagrają na jesieni także w Polsce.

KONKURS: Wygraj podwójny bilet na ten koncert. Aby wziąć udział w losowaniu, prześlij na adres ewa@kulturalnie.waw.pl wiadomość, zawierającą Twoje imię i nazwisko, w temacie wpisując "JULIA". Na zgłoszenia czekamy dziś (13 X) od 21.30 do 22.30. Zwycięzca otrzyma od nas odpowiedź (do końca dzisiejszego dnia). Powodzenia :)

 

Zapraszamy na ostatnią pożegnalną trasę koncertową projektu „June” Julii Marcell, laureatki PASZPORTU  POLITYKI 2012 w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna, jak również nagrody Im. Grzegorza Ciechowskiego 2011, przyznawanej przez miasto Toruń, dla najciekawszej młodej polskiej artystki. 

 

 

Bilety w cenie: 40 pln - przedsprzedaż oraz 47 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet ( http://www.ebilet.pl ), Ticket Pro (www.ticketpro.pl),

Eventim ( www.eventim.pl).

 

Matrioszka

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o3V3SIoBw94

 

CTRL

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=84jMJMB-NHw

 

 

 


Kategoria: Recenzje muzyczne | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--