Degustacja szampanów marki Bollinger

5 listopada w Wine Barze przy ulicy Puławskiej 336 odbyła się degustacja legendarnych szampanów marki Bollinger. Organizatorem eventu było Cenrum Wina.

Gościem specjalnym i prowadzącym degustację był Karl-Frederic Reuter, przedstawiciel winnicy Bollinger, który przybliżył uczestnikom spotkania najważniejsze informacje na temat marki. Podczas spotkania przedstawił prezentacją multimedialną, dotyczącą między innymi tradycji winnicy oraz związków szampana Bollinger z Bondem.

Marka Bollinger jest znana i szanowana na całym świecie jako producent najbardziej ekskluzywnych szampanów. Swoją rangę zyskały one przede wszystkim dzięki tradycyjnemu sposobowi produkcji, na który składa się między innymi ręczne zbieranie winogron oraz bardzo długi proces leżakowania wina.

Bollinger związany jest od wielu lat z Agentem 007. Szampany marki Bollinger znane są jako ulubiony trunek Bonda, który towarzyszy mu od pierwszego filmu. Co ciekawe, producentów Bonda i Bollingera wiąże od zawsze jedynie umowa gentelmeńska.

Podczas prezentacji obyła się profesjonalna degustacja czterech rodzajów szampana Bollinger wraz z ich opisem, wskazaniem na różnice i cechy charakterystyczne.

Wine Bar stworzył świetny klimat dla całego spotkania. Można było poczuć się jak w jednym z filmów o Agencie 007. Impreza odbyła się w swobodnej i sympatycznej atmosferze, a miła obsługa lokalu przynosiła smaczne przekąski.

Wine Bar to miejsce warte odwiedzenia, panuje tam przyjemna atmosfera. Posiada bardzo duży wybór win, pośród których można znaleźć wiele ciekawych i nietypowych, a profesjonalna obsługa lokalu na pewno pomoże w podjęciu decyzji. Asortyment jest szeroki: znajdziemy tam wina w bardzo przystępnych cenach, jak i wina dla prawdziwych koneserów.

Wine Bar jest również restauracją, miejscem spokojnym, idealnym zarówno na romantyczną kolację dla dwojga, jak i spotykanie biznesowe.

Podczas degustacji szampanów Bollinger, właściciel Wine Baru zapowiedział więcej zbliżających się spotkań i eventów. Zachęcam, więc do śledzenia strony internetowej: http://www.centrumwina.com.pl

 

Teskt: Zuzanna Dolacka

foto: materiały prasowe 


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--