Niedawno na rynku wydawniczym, ukazała się nowa książka Marioli Bojarskiej - Ferenc - „Sztuka dobrego życia”. Wydało ją Wydawnictwo Olesiejuk. Jest to poradnik dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory oraz zmienić swój styl życia na zdrowszy i lepszy.

Mariola Bojarska – Ferenc od 25 lat propaguje w mediach ideę zdrowego stylu życia, uważa to za swoją życiową misję i przekonuje, że warto dbać o kondycję bez względu na wiek. W swojej nowej książce uświadamia czytelnikom w rozmowach ze specjalistami jak za pomocą diety i codziennej aktywności mogą zapobiegać problemom zdrowotnym. W rozmowach z aktorami, dziennikarzami i politykami zdradza czytelnikom ich sekrety dbania o urodę i kondycję fizyczną. Wśród nich znaleźli się m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Katarzyna Grochola, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Sylwia Gliwa, Rafał Bryndal, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes i Jakub Przebindowski. W książce znajdują się nowatorskie diety oraz ponad 30 niskokalorycznych jadłospisów wraz z przepisami ukierunkowanymi na zapobieganie problemom zdrowotnym. Autorka przybliża czytelnikom filozofię wellness, nowoczesne formy ruchu (joga, medytacja, drums alive, pilates i in.) i metody na poprawę samopoczucia. Podpowiada jak radzić sobie w życiu, by czuć się pewniej, osiągać sukcesy w różnych jego dziedzinach. Na pewno łatwiej je osiągnąć, jeśli się ma przyjaciół. To równie ważny aspekt życia. Na premierę swojej książki Mariola Bojarska – Ferenc zaprosiła swoich przyjaciół. Właśnie im dedykował wykonanie jednej z pieśni Okudżawy Evgen Malinovskiy, który uświetnił premierę książki swoim koncertem.

 

Tekst : Ewa Balana

Foto: Ewa Balana +mareriały prasowe

fot. Ewa Balana

fot. Ewa Balana

 Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--