Przed Wami autentyczny hit piątkowej nocy i najlepsza imprezowa propozycja w jakiejkolwiek kiedykolwiek maczaliśmy palce - impreza podczas której topowi, polscy muzycy grają największe hity w imprezowych aranżacjach - Kings of Leon, Adele, Jackson, Queen i wiele innych. To jednak nie koncert, ale maksymalnie energetyzujący mixer muzyczno-towarzyski rodem zza oceanu!Bal Ministrantów to impreza, która pokazuje wszystkim, że można się bawić 100 razy lepiej niż podczas zwykłych wypadów klubowych. Nasza propoz
ycja to nie tylko gra z konwencją robienia tego co zakazane i niespotykane. To prawdziwe, duchowe przeżycie, które zostanie z Wami na długo.

 

KONKURS! Wygraj podwójne zaproszenie na tę imprezę! Na adres marta@kulturalnie.waw.pl prześlij wiadomość zawierającą Twoje imię i nazwisko (w temacie wpisując: "Bal"). Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 10 podwójnych zaproszeń. Powodzenia!


Posłuchajcie Adama Krama, świetnego muzyka i pomysłodawcy wieczoru!

"Jeżdżąc po świecie, bywając na różnych imprezach trafiłem na taką, która wywróciła moje pojęcie o dobrej zabawie do góry nogami. Postanowiłem przywieźć ją do Polski, bo tutaj takiej imprezy nie ma i uważam, że takiej właśnie brakuje. Założenie imprezy jest tożsame z ideą, którą zetknąłem się m.in. w kanadyjskim klubie ROXY w Vancouver. Po wejściu do środka lokalu doznałem olśnienia. Na scenie stał 6-osobowy band. Co grali? Kings of Leon, zaraz potem U2, Red Hot Chili Peppers, Queen, Jacksona, Adele…Same hity. Wszyscy tańczyli i śpiewali z zespołem. Covery- wykonane na najwyższym poziomie artystycznym. Jako muzyk próbowałem krytycznie spojrzeć na to, co robią, ale po prostu się nie dało. Z jednej strony koncertowe granie coverów przez zespół, a z drugiej strony doskonała zabawa, tańce i czyste szaleństwo."

Tak właśnie ma wyglądać nasz piątkowy wieczór. Pojawią się instrumentaliści Edyty Bartosiewicz, Lady Pank, Kukiza, Chemii i wielu innych polskich gwiazd. Wszystko zostanie zrealizowane na najlepszym systemie nagłośnieniowym i z użyciem profesjonalnego, inteligentnego oświetlenia. Nasi chłopcy poświęcili miesiące pracy w studiu, żeby specjalnie na tę okazję przygotować imprezowe wersje znanych numerów.

Pomóżcie nam udowodnić wszystkim dookoła, że możemy razem tworzyć w Warszawie nową, rozrywkową jakość. Dołączajcie się do wydarzenia, zapraszajcie znajomych i przede wszystkim - bawcie się razem z nami!

Na imprezie zagra zespół " Akademik" w składzie:
Adam Kram - perkusja (Chemia)
Michał Sitarski - gitara (Lady Pank)
Michał Grott - bas (Edyta Bartosiewicz)

a zaśpiewają zaproszeni wokaliści:
Marcin Czyżewski
Ewa Urban - Bitwa na Głosy
Zbyszek Fil
Łukasz Drapała - Chemia!

piwko:
do 22:00 - 5 zł

wjazd:
7 zł - studenci
12 zł - pozostali

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--