ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów

Zgodnie z niepisaną tradycją w ostatni piątek października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu i napięcia w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu ostatnich miesięcy.

KONKURS! Mamy do rozdania POJEDYNCZE bilety do Multikin: Złote Tarasy / Ursynów / Wola Park / Targówek. Aby wziąć udział w losowaniu, prześlij na adres ewa@kulturalnie.waw.pl wiadomość zawierającą Twoje imię i nazwisko, w temacie wpisując "Noc Grozy" + nazwę wybranego kina. Na zgłoszenia czekamy od dziś (24 X) od 23.30 do jutra do 12.00. Zwycięzcy otrzymają od nas odpowiedź. Powodzenia!

 

Na tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów pokazane zostaną  cztery groźne, klimatyczne i mroczne filmy. W repertuarze znalazły się:

- premierowo INTERNAT,

- porównywana do kultowego Egzorcysty KRONIKA OPĘTANIA,

- mroczny i zagadkowy DOM W GŁĘBI LASU,

- tajemnicza i ciesząca się  znakomitymi opiniami KOBIETA W CZERNI.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/352051484889710/

Więcej informacji oraz głosowanie na kolejność emisji filmów pod adresem http://www.enemef.pl.

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się w piątek, 26 października 2012 r. we wszystkich 4 warszawskich kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola.

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

Cennik biletów

- 22 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 22 zł każdy

- 26 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

- 28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów można kupić dowolną liczbę  zniżkowych

- 29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją  uczniowską lub studencką

- 32 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Bilety można kupić oraz zarezerwować w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl. Więcej informacji można znaleźć również na stronie www.multikino.pl.Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--