La Traviata z Arena di Verona

w cyfrowej jakości na wielkim ekranie Multikina

 

Sieć kin Multikino ma zaszczyt zaprosić 24 października na pierwszy w Polsce pokaz opery w trzech aktach „La Traviata”. Została ona nagrana latem 2011 roku w słynnej Arena di Verona.

 

KONKURS! Mamy do rozdania po dwa POJEDYNCZE bilety na transmisję opery w Multikinach Ursynów i Złote Tarasy. Aby wziąć udział w losowaniu, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać maila z imieniem i nazwiskiem, w temacie wpisując "Traviata" + nazwę wybranego kina. Na zgłoszenia czekamy od dziś (23 X) od 23.45 do jutra do 8.00. Powodzenia!

 

 

Największa produkcja Hugo De Ana odniosła spektakularny sukces zapełniając słynną Arenę di Verona we Włoszech. Ermonela Jaho (sopran) w roli Violetty przez krytyków została okrzyknięta rewelacją sezonu. Całość dopełniła znakomita rola kochanka Violetty, Alfreda, w wykonaniu tenora z Sardynii, Francesco Demuro.

 

Retransmisja słynnej La Traviaty z Arena di Verona odbędzie się w środę 24 października, o godzinie 18.00, w 11 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań Starty Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

Od 28 września w kasach kin oraz przez stronę www.multikino.pl będzie można nabyć bilety w cenie od 30 do 40 złotych. W ramach akcji „Środy z Orange” klienci Orange mogą kupić dwa bilety w cenie jednego (nie dotyczy to biletów grupowych).

 

La Traviata” odtworzona będzie z cyfrowej kopii (plik DCP zgodny z kinowym standardem DCI). Gwarantuje to najlepszą jakość obrazu 2K (2x więcej linii niż High Definition), a także przestrzenny dźwięk Digital Dolby Surround.

 

Organizator: Multikino S.A.

Producent: Rai Trade

Dystrybutor: Rising Alternative

Nośnik / Technologia: cyfrowa kopia DCP, High Definition, Digital Dolby Surround

Mecenasem Oper i Baletu HD w Multikinie jest Bank Citi Handlowy.

Partnerzy: Zwierciadło, Sens, Mediarun.pl, Gigant.pl oraz RMF Classic

 

Szczegóły i libretto: www.multikino.pl i www.operawkinie.pl
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--