ENEMEF: KINO IMPREZOWE
 

ENEMEF: Kino Imprezowe to ekstremalne doznania i prawie 7 godzin ostrej jazdy bez trzymanki. Świetna muzyka, najlepsze kluby świata i ekipa, z którą nigdy nie jest nudno!

 

KONKURS! Wygraj podwójne zaproszenie do Multikina Ursynów na maraton Kino Imprezowe. Aby wziąć udział w losowaniu, prześlij na adres ewa@kulturalnie.waw.pl wiadomość zawierającą Twoje imię i nazwisko, w temacie wpisując ENEMEF. Na zgłoszenia czekamy dziś (27.09) od 22.45 do 23.15. Zwycięzca otrzyma od nas odpowiedź. Powodzenia! :)


Drinki z palemką, głośna muzyka i tańce do białego rana? To jest dobre dla przedszkolaków. W trakcie ENEMEFu Kina Imprezowego pokazane zostaną filmy, których bohaterowie przekroczą wszelkie granice na drodze do dzikiej zabawy. To nie jest seans dla grzecznych dziewczynek i grzecznych chłopców, ta noc będzie totalną demolką.

 

W trakcie najbardziej imprezowego maratonu w historii wyświetlone zostaną cztery filmy: przełamujący wszelkie tabu "Projekt X", hipnotyczny "Berlin Calling", kultowy "Human Traffic" oraz "Kac Vegas w Bangkoku".

 

repertuar:

Projekt X

Berlin Calling

Human Traffic

Kac Vegas w Bangkoku

 

ENEMEF: Kino Imprezowe odbędzie się w piątek, 28 września 2012 r. w 18 kinach sieci Multikino:

Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

godzina rozpoczęcia i zakończenia:

rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano

 

cennik biletów

- 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy

- 23 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

- 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

- 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

- 29 zł: cena normalna

 

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

 

rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 18 września o 12; więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

 

plan projekcji i kolejność:

kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

 

więcej informacji:

pod adresem http://www.enemef.pl

 

ograniczenie wiekowe:

15 lat, osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców

 

informacje o filmach:

 

Projekt X

Project X, USA 2012, 88'

reżyseria: Nima Nourizadeh

scenariusz: Matt Drake, Michael Bacall

obsada: Thomas Mann, Oliver Cooper, Dax Flame

 

Takiej komedii, jak Projekt X jeszcze nie było! W tym filmie chodzi o zabawę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano.

 

Tom nie należy do najpopularniejszych dzieciaków w szkole. Chłopak chce, aby jego impreza urodzinowa była spektakularna i została zapamiętana przez znajomych. Lecz to, co się w trakcie wieczoru wydarzy, przekroczy jego najśmielsze oczekiwania. A wszystko dzięki pomysłowości kumpli, którzy zaprosili na przyjęcie trochę więcej osób niż to było w planie...

 

Ten film nie kończy się na obietnicy pokazania dzikiej balangi, wypełnia tę obietnicę w 1000%! W dodatku wszyscy są zaproszeni.

 

Berlin Calling

Niemcy 2008, 100'

scenariusz i reżyseria: Hanner Sthor

obsada: Paul Kalkbrenner, Rita Lengyel, Corrina Harfouch

 

Bardzo intensywny film, który oddziałuje na niemal wszystkie zmysły. Berlin Calling pokazuje niemiecką scenę muzyczną, atmosferę klubów i realia tamtejszych imprez.

 

Klubowe nocne życie w Berlinie pokazane w rytmie 100000 uderzeń na minutę. DJ Ickarus bierze udział w tournée, występując w klubach, a jednocześnie przygotowuje się do wydania albumu. Wspomaga się narkotykami. W końcu przedawkowuje i trafia do szpitala psychiatrycznego.

 

Ujęcia nakręcone z niezwykłą intensywnością, które absorbują słuch i wzrok, pozwalają zanurzyć się w świat hipnotycznej muzyki.

 

Human Traffic

Irlandia, Wielka Brytania 1999, 99'

scenariusz i reżyseria: Justin Kerrigan

obsada: John Simm, Lorraine Pilkington, Shaun Parkes, Danny Dyer

 

Od tej chwili są tylko kluby, dragi, puby i imprezy. 48 godzin ostrej jazdy bez trzymanki. Kompletny odjazd, zabawa na maksa - mówi jeden z bohaterów. Najważniejszą rzeczą w tym filmie jest dzika zabawa w klubie.

 

Human Traffic opowiada o jednym weekendzie z życia piątki przyjaciół z Cardiff. Ciężko pracują przez cały tydzień, lecz gdy przychodzi wymarzony piątek, odsuwają na bok wszystkie swoje problemy i oddają się szalonej zabawie. Rozmowy przy piwie w pubie, muzyka, beztroska na klubowym parkiecie, na dwie doby w tygodniu nic jest ważniejsze.

 

Wśród artystów, którzy udostępnili swoją muzykę do filmu znajdują się m.in. Fatboy Slim, Public Enemy, czy Orbital.

 

Kac Vegas w Bangkoku

The Hangover Part II, USA 2011, 102'

reżyseria: Todd Philips

scenariusz: Craig Mazin, Todd Philips

obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifanakis

 

Kontynuacja bijącej rekordy popularności komedii Kac Vegas. O wiele bardziej pieprzna niż pierwsza część, jest gwarancją nieskrępowanej rozrywki.

 

Dobrzy kumple znowu razem, tym razem jadą do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem spokojne późne śniadanie. Ale nie wszystko układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe. Komedie Toda Phillipsa mają wszystko to, co sprawia, że widownia pozostaje w doskonałym humorze przez cały seans.

 
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--