Koncert  Sade "Bring me Home - Live 2011" 18 lipca w Multikinie!

 

Wygraj bilet na koncert Sade w Multikinie Ursynów!

Aby wziąć udział  w konkursie, należy przesłać maila zawierającego imię, nazwisko i login do konta w naszym serwisie na adres ewa@kulturalnie.waw.pl. Wygrywa 2 i 20 mail, zwycięzcy otrzymają od nas informację zwrotną. Startujemy! :) 

 

Najlepiej sprzedający się w Polsce zagraniczny zespół ostatnich lat przygotował najważniejsze koncertowe DVD roku 2012 - i nie ma w tym cienia przesady: wystarczyło kilka dni aby DVD/Blu-ray „Bring Me Home – Live 2011” pokrył się w naszym kraju aż Podwójną Platyną!

 

Kto miał okazje widzieć Sade w akcji w listopadzie ub. r. w łódzkiej Arenie - tego nie trzeba długo przekonywać. Koncert brytyjskiej formacji stał się wydarzeniem niezwykłym nie tylko dlatego, że odbył się w Polsce po raz pierwszy. Jego magia polegała na połączeniu głosu Sade z przepiękną oprawą graficzną i specjalnymi wizualizacjami - innymi dla każdego śpiewanego hitu (gigantyczna kula dyskotekowa, czerwone kotary, wyświetlane na ogromnych ekranach pejzaże, specjalnie nakręcone na tę okazję klipy, podnośniki, itd.). Wszyscy, którzy na wyprzedany koncert nie mieli okazji się dostać - mają okazję przeżyć te magiczne 2 godziny w Multikinie. Trafiły tu 22 utwory koncertowe (od najstarszych – ‘Smooth Operator’, ‘Your Love Is King’ – po najnowsze, w tym ‘Soldier of Love’ i ubiegłoroczny hit ‘Love is Found’) – sfilmowane przez Sophie Muller, światowej sławy artystkę odpowiedzialną za wizualną stronę zarówno koncertu, jak i większości teledysków Sade. Warto dodać, że reżyserka za swoje dzieło otrzymała 2 nominacje do przyznawanych przez branżę koncertową nagród Pollstar Awards – w kategorii „Najbardziej Kreatywna Produkcja Sceniczna” i „Najlepsza Trasa Koncertowa 2011”.

 

Start: godz. 20.00.

 


 

Poniżej pełna lista kin, w których odbędzie się wydarzenie Sade "Bring me Home - Live 2011"

18 lipca 2012, godz. 20:00, MULTIKINO

 

Multikino Zabrze

Multikino Warszawa Ursynów

Multikino Kraków

Multikino Warszawa Targówek

Multikino Wrocław Pasaż

Silver Screen Lodź

Multikino Bydgoszcz

Multikino Szczecin

Multikino Kielce

Multikino Rzeszów

Multikino Złote Tarasy

Multikino Gdynia

Multikino Poznan51

Multikino Poznań Stary Browar

Multikino Słupsk

 

Bilety w cenie 15 pln do nabycia w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl

Bilety na FB Multikino w cenie 12 pln

 

W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
konkurs multikino Saderedakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--