Uwaga! Kulturalnie ma dla Was podwójne wejściówki na Noc  Kina w Multikinie Ursynów. Aby wygrać należy wysłać maila na adres: ewa@kulturalnie.waw.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem. Wygrywają osoby, których maile przyjdą kolejno jako trzeci oraz dwudziesty. Życzymy wygranej!

 

 

 

11. edycja Nocy Kina w Multikinie!

 

Do tej pory Noce Kina każdorazowo gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy 11. edycja projektu organizowanego przez sieć Multikino będzie rekordowa dowiemy się już 29 czerwca br., gdy kinomani zawitają do wszystkich, dwudziestu sześciu kin na terenie całej Polski.

 


 

29 czerwca Multikino zaprasza na 11. edycję Nocy Kina, podczas której z jednym biletem za 19 zł kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, filmy obyczajowe, thrillery, romanse oraz kino akcji. W związku z tym, że do projektu dołączyły dwa nowo otwarte w 2012 roku kina, bardzo możliwe, że wydarzenie osiągnie rekordową frekwencję.

W repertuarze znalazły się najważniejsze produkcje z ostatnich miesięcy, a wśród nich: „Rzeź” Romana Polańskiego, bijący rekordy popularności „Nietykalni” w reżyserii Oliviera Nakache’a i Erica Toledano, nagrodzony Oscarem za najlepszy scenariusz adaptowany film pt. „Spadkobiercy” Alexandra Payne’a oraz „Mój tydzień z Marylin” z nagrodzoną Złotym Globem Michele Williams w roli głównej. Dla odważnych Multikino przygotowało „Przetrwanie” w reżyserii Joego Carnahana oraz „Człowieka na krawędzi” Asgera Letha. Na żądnych akcji czekają „Igrzyska śmierci” Garego Rossa oraz francuska produkcja „Terytorium wroga”. Multikino nie zapomniało również o wrażliwych kinomanach, dla których zostaną wyświetlone: „Odrobina nieba” z Kate Hudson w roli głównej oraz film „I że cię nie opuszczę” z Channingiem Tatum, który swoją popularność zdobył dzięki „Step Up” i „Step Up 2”. Poza oglądaniem najciekawszych produkcji, nocni kinomaniacy z Słupska, będą mogli również skorzystać z darmowej dolewki Coca-Coli.

 

Bilety w cenie 19 zł już niedługo będzie można nabyć w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino. Dodatkowo, dla swoich fanów, na portalu facebook.com (facebook.pl/MultikinoPolska) Multikino przygotowało bilety w jeszcze atrakcyjniejszej ceni, ponieważ za jedyne 16 zł. 

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--