Organizujesz sąsiedzkie spotkania, motywujesz do wspólnej pracy mamy z piaskownicy, wspierasz w działaniu koleżanki z pracy … i chcesz dowiedzieć się jak robić lepiej, wydajniej?

Projekt „Akademia Liderek Ekonomii Społecznej” to propozycja dla Ciebie.

 

 

 

„Akademia Liderek Ekonomii Społecznej” to cykl bezpłatnych warsztatów dla kobiet z województwa mazowieckiego. To propozycja dla pań w każdym wieku, które na co dzień działają w grupach formalnych i nieformalnych, organizacjach pozarządowych czy instytucjach państwowych na rzecz swojego otoczenia oraz poprawy sytuacji kobiet oraz chcą się w tę stronę kształcić. Chętne mogą zgłaszać się już dziś.

 

 

Zajęcia, obejmujące m.in. warsztaty z komunikacji interpersonalnej, autopromocji i zarządzania projektami, rozpoczną się pod koniec czerwca i będą trwać do grudnia 2012 roku. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Nie zwracamy kosztów podróży i zakwaterowania.

 

 

Czytelnie podpisane zgłoszenia prosimy wysyłać do 13 czerwca 2012 roku na adres liderki@fundacjaroro.org
lub numer faksu 22 852 61 30 lub 22 857 30 03, lub dostarczyć do 13 czerwca do godziny 16.00 do Centrum Bartłomieja, ul. Bartłomieja 3, Warszawa, pokój nr 4.


Formularz zgłoszeniowy

Harmonogram Akademia Liderek

 

Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2012.

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--