Nad życie przedpremierowo tylko dla kobiet w Multikinie

 

8 maja o godzinie 20:00, w ramach cyklicznego projektu „Kino na obcasach”, Multikino zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz filmu „Nad życie”.
 

Opis filmu: Agata, odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka, pewnego dnia zakochuje się bez pamięci w Jacku. Jest to miłość o jakiej marzyła przez całe życie. Od tego czasu wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerwał jeden telefon... Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.

 

Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma? Odpowiedzi na te pytania jako pierwsze poznają kobiety podczas „Kina na obcasach”. Już we wtorek, 8 maja o 20.00 zobaczą najpiękniejszy polski film o miłości wyreżyserowany przez Annę Plutecką-Mesjasz.

 

Bilety można nabyć w kasach biletowych oraz online na stronie www.multikino.pl

 

W rolę głównej bohaterki, Agaty Mróz, wcieliła się Olga Bołądź. Ponadto w produkcji wystąpili również: Michał Żebrowski, Danuta Stenka i Hanna Konarowska.

 

Na wszystkie Panie podczas wtorkowego wieczoru czekają dodatkowe atrakcje. Więcej informacji o projekcie oraz o przygotowanych niespodziankach można znaleźć na stronie www.multikino.pl

 

 Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--