Lubisz niecodzienne przeżycia i silne emocje? Wysoka dawka adrenaliny jest Ci niezbędna do normalnego funkcjonowania? Cenisz sobie znakomitą zabawę w dobrym towarzystwie? Jeśli tak, to jest to propozycja skierowana właśnie DO CIEBIE.

W tym roku już po raz trzeci wystartuje wyjątkowy projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów – Warszawska Akademicka Liga Paintballowa. Celem przedsięwzięcia jest zapewnienie braci studenckiej wspaniałej zabawy oraz integracji przedstawicieli wszystkich warszawskich uczelni, lubujących się w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. WALP jest projektem skierowanym do graczy amatorów. Z tego powodu organizatorzy szczególną uwagę przywiązują do zapewnienia równych szans wszystkim uczestnikom. Liga jest wspaniałą okazją do tego aby spróbować swoich sił w paintballu po raz pierwszy, jak również czerpać radość z gry, mając pewne doświadczenie. To niecodzienne wydarzenie składa się z trzech serii spotkań, które odbędą się 2, 17 oraz 25 kwietnia.  W trakcie zaciętych zmagań zostanie wyłonionych 6 najlepszych drużyn, które wezmą udział w wielkim finale Ligi zaplanowanym na 13 maja.

Zmagania prowadzone są przez 5-osobowe zespoły w systemie każdy z każdym w ramach poszczególnych grup. Nie ma możliwości odpadnięcia w trakcie rozgrywek. Każda drużyna ma zagwarantowane 3 serie spotkań niezależnie od prezentowanych umiejętności i osiąganych wyników.

Dokładnie tak samo jak w latach poprzednich, runda zasadnicza rozgrywek zostanie rozegrana w hali Labsektor, największej w Polsce i jednej z największych w Europie hal paintballowych. Jest to miejsce znakomicie nadające się do zapewnienia  wspaniałych warunków do gry, a do tego bardzo dobrze usytuowane. Finał odbędzie się na znakomitym polu paintballowym Paintball4all w Zalesiu Górnym.

Najlepsze zespoły zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami, natomiast wśród pozostałych uczestników zostanie rozlosowanych wiele upominków, które umilą udział w Lidze. Jednak największą nagrodą dla uczestników jest fantastyczna zabawa i wielkie emocje towarzyszące rozgrywkom.

Zapisy trwają do 25 marca.  Nie pozwól by ominęła Cię taka okazja! Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na facebooku!

Dwie pierwsze drużyny, które zapiszą się na Ligę z dopiskiem  'kulturalnie.waw.pl' przy nazwie drużyny, otrzymują parę rękawic sportowych firmy Shima o równowartości ok. 200zł/sztuka


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--