Multikino oraz H&M zapraszają na Wieczór z Sofią Coppolą. Już 2 marca zaprezentujemy dwa najciekawsze filmy artystki: „Między Słowami” oraz „Somewhere. Między miejscami”. Podczas wydarzenia premiera na wielkim ekranie klipu Sofii Coppoli do najnowszej kolekcji H&M. Robiąc zakupy w H&M, za bilet na Wieczór z Sofią Coppolą zapłacisz tylko 10 złotych.

Pamiętacie słynną scenę chrztu w kultowym „Ojcu Chrzestnym” Francisa Forda Coppoli? Michael Corleone wyrzekający się zła podczas chrztu świętego – kontra krwawa jatka w drugim planie: pacyfikacja konkurencyjnych grup przestępczych. Ta scena to aktorski debiut Sofii Coppoli! Niemowlę trzymane do chrztu to właśnie ona, maleńka Coppola w swoim pierwszym filmowym wcieleniu – wnuka wielkiego Don Vito Corleone!

Czy przy tak spektakularnym debiucie można iść inna drogą niż ścieżka kariery filmowej? Wydawałoby się, że nie. A jednak Sofia Coppola nie traktowała takiego scenariusza wydarzeń jako obowiązującego. Próbowała swych sił w rozmaitych dyscyplinach artystycznych i choć dziś jest najbardziej znana jako reżyserka, ma też wybitne osiągnięcia w dziedzinie fotografii i projektowania mody.


 

Nie powinno więc dziwić, że efektem jej szerokich zainteresowań jest też współpraca z H&M. Do najnowszej kolekcji MARNI at H&M, której premiera w wybranych sklepach sieci H&M już 8 marca, Coppola wyprodukowała piękny, zmysłowy klip reklamowy. Zobaczą go, pierwszy raz na wielkim ekranie, wszyscy uczestnicy Wieczoru z Sofią Coppolą, 2 marca o godz. 22:00 w 17 kinach sieci Multikino. Tego wieczoru zaprezentujemy też dwa ważne pełnometrażowe filmy artystki: kultowy obraz „Między Słowami” (to od tego filmu zaczęła się wielka światowa kariera Scarlett Johansson) oraz najnowsze dzieło „Somewhere. Między miejscami”.

Uwaga: Zrób zakupy w H&M, przynieś do kas paragon, a za bilet na Wieczór z Sofią Coppolą zapłacisz tylko 10 zł.


Wieczór z Sofią Coppolą
2 marca (piątek), start o godz. 22:00Repertuar:


Między słowami (Lost in translation)
USA 2003, 102 min.
Obsada: Bill Murray, Scarlett Johansson, Giovanni Ribisi

Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża, nudzi się, pozostawiona sama sobie. Pewnego dnia ścieżki tych dwojga przetną się. Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek pięknej przyjaźni.


Somewhere. Między miejscami (Somewhere)
USA 2010, 97 min.
Obsada: Stephen Dorff, Michelle Monaghan, Elle Fanning
Johnny Marco? Na pewno widzieliście go w tabloidach. Johnny mieszka w legendarnym hotelu Chateau Marmont w Hollywood, jeździ ferrari, nie może opędzić się od kobiet i ma na skinienie dowolne narkotyki. Unosi się w tej przestrzeni, znieczulony i przyjemnie odrętwiały. Pewnego dnia w progu hotelu staje Cleo, jego jedenastoletnia córka z nieudanego małżeństwa. Dzięki spotkaniu z dziewczynką Johnny zacznie zastanawiać się nad swoim życiem i zmierzy się z pytaniem, które każdy musi sobie zadać: jaką drogę wybierzesz?


Bilety:
19 zł – normalny
16 zł – ulgowy
10 zł – z paragonem sieci sklepów H&M: zakup biletu w cenie 10 zł możliwy tylko w kasach biletowych Multikina. Jeden paragon upoważnia do kupna maksymalnie 2 biletów w cenie 10 zł każdy.

Wydarzenie odbędzie się w następujących kinach:
Gdańsk, Gdynia, Kraków, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Silver Screen Łódź.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
multikinoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--