ŚWIĄTECZNY MARATON KOMEDII 
 
Multikino zaprasza na Świąteczny Maraton Komedii. W repertuarze: WYJAZD INTEGRACYJNY, TO NIE TAK JAK MYŚLISZ KOTKU oraz gorąca premiera: POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU. Chcesz po świątecznej rozpuście stracić kilka kalorii zrywając boki ze śmiechu? Przyjdź w środę, 28 grudnia do Multikina. Start maratonu – wyjątkowo o 17:00.  
 
Komedia staje się ostatnio polską specjalnością. Zabawne filmy znad Wisły cieszą się największym zainteresowaniem masowej publiczności, gromadząc w kinach rekordowe ilości widzów. Dość wspomnieć, że w ostatnich latach w naszych kinach, obok zagranicznych blockbusterów, najlepsze pod względem frekwencji wyniki osiągały właśnie rodzime komedie.  


 
Prócz bezpretensjonalnego poczucia humoru, który jest siłą wszystkich trzech prezentowanych podczas maratonu filmów, na szczególną uwagę zachowują kreacje aktorskie. Komedie Angermana i Kryńskiego aż skrzą się feerią fajerwerków aktorskich, zaś na szczególne oklaski zasługują brawurowe role Jana Frycza, Tomasza Kota i znanego z kabaretu Mumio Jacka Borusińskiego.  Specjalną uwagę powinniśmy zwrócić na prawdziwe cesarzowe polskiego aktorstwa – Grażynę Szapołowską i Katarzynę Figurę, które czarują wdziękiem, humorem i niesłabnącym seksapilem. 
 
Świąteczny Maraton Komedii 
Środa, 28 grudnia 
start – wyjątkowo o godz. 17:00 
 
bilety: 
22 zł – normalny 
19 zł – ulgowy (uczniowie, studenci) 
16 zł – dla posiadaczy legitymacji ISIC, ITIC 
 
Kina, w których odbędzie się maraton: 
 
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Radom, Rumia, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze. 
 
 
 
 
Szczegóły repertuaru (wg kolejności wyświetlania):

 
 
Wyjazd integracyjny 
reż. Przemek Angerman 
Polska 2010, 100’ 
Pracownicy korporacji Polish Lody i wybrani klienci firmy trafiają do malowniczo położonego kompleksu hotelowego, aby pod wodzą ambitnego, choć fajtłapowatego dyrektora kadr zacieśniać zawodowe więzi. Życie spłata im złośliwego figla, gdy prezes korporacji zostanie omyłkowo zameldowany w jednym pokoju z ponętną modelką i przebojowym dziennikarzem. Lawina komicznych nieporozumień i skandal, jaki wywoła zawiązanie tego przypadkowego trójkąta, wywróci do góry nogami stosunki panujące dotąd w firmie.

 
To nie tak jak myślisz, kotku
 
reż. Sławomir Kryński 
Polska 2008, 95’ 
Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Morawski postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Niestety, te romantyczne plany może pokrzyżować żona – doktorowa Morawska. Ale dla człowieka, który na co dzień pracuje ze skalpelem w ręce, nie ma przeszkód nie do pokonania. Nawet gdy sprawy stoją na ostrzu noża…

 
Pokaż kotku, co masz w środku
 
reż. Sławomir Kryński 
Polska 2011 
Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja i Zygmunta. Ojciec Andrzeja nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą, a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę i… zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem swojej żony oraz brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki.

 

Uwaga! Rozdajemy podwójne zaproszenia na maraton w MULTIKINIE URSYNÓW!

Rozlosujemy je wśród osób, które do 28 grudnia do godziny 12.00 prześlą maila zawierającego imię i nazwisko na adres ewa@kulturalnie.waw.pl. W temacie maila proszę wpisać: "Świąteczny maraton komedii". 
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--