Kulturalnie ma dla Was dwie podwójne wejściówki. Pierwsze dwie osoby, które napiszą maila na adres: ewa@kulturalnie.waw.pl o godzinie 16.00 9 grudnia dostaną zaproszenia do Multikina Warszawa - Ursynów!

Noc Kina w całej Polsce!

10 edycja, już  9 grudnia (piątek), godzina 23:00 

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy  z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.  

W tym roku, to już  10. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 18 miast Polski. Ostatnia zgromadziła rekordową widownię 26 tysięcy widzów.  

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą  mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana (do godziny około 5 rano dnia następnego). Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 24 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.  

Nadchodząca Noc Kina będzie Nocą Kina z Axe. Oznacza to, że Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby był zachowany klimat męskiego testosteronu oraz uwodzenia. Zarówno Panie jak  i Panowie znajdą na pewno coś ciekawego dla siebie w przygotowanym repertuarze.  

Repertuar 10. edycji Nocy Kina z Axe:

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 4 kategorie oddające charakter Axe:   „nieziemskie uwodzenie”, „z przymrużeniem oka”, „mocne wrażania!” oraz „daj się zaskoczyć”. Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 13 różnych filmów. Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

Multikino –  Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze oraz Silver Screen Łódź: 

  AXE Excite –  nieziemskie uwodzenie

  O północy w Paryżu oraz Kocha, lubi, szanuje 

  Axe Click –  z przymrużeniem oka

  Kac Vegas w Bangkoku oraz Szefowie wrogowie 

  Axe Vice –  mocne wrażania!

  Drive oraz Jestem Bogiem 

  Axe Twist –  daj się zaskoczyć

  X-Men Pierwsza klasa oraz Kod nieśmiertelności 
   

Multikino – Elbląg, Gdynia, Koszalin, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Sopot, Wrocław Pasaż, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola oraz Włocławek 

  AXE Excite –  nieziemskie uwodzenie

  O północy w Paryżu oraz Kocha, lubi, szanuje 

  Axe Click –  z przymrużeniem oka

  Kac Vegas w Bangkoku oraz Szefowie wrogowie 

  Axe Vice –  mocne wrażania!

  Dom snów oraz Naznaczony 

  Axe Twist –  daj się zaskoczyć

  X-Men Pierwsza klasa* oraz Kod nieśmiertelności 

*Multikino Rzeszów zamiast filmu X-Men Pierwsza klasa zagra - Sucker Punch.  

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego zakupionego biletu w kasie biletowej. W przypadku biletów zakupionych online, widzowie otrzymają karnety przed imprezą w kinie, które zostało wybrane przez klienta podczas zakupu biletu online. Projekcje filmowe rozpoczynają w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.  
 

Bilety już  w sprzedaży, w cenie: 

16 zł – cena obowiązująca do 8 grudnia włącznie. Bilety do nabycia w kasach biletowych w całej sieci Multikino oraz Silver Screen Łódź oraz online na www.multikino.pl 

13 zł – bilet grupowy, min. 15 szt. Bilety grupowe do nabycia wyłącznie w kasach biletowych do 8 grudnia włącznie. Bilety grupowe nie będą sprzedawane w dniu imprezy, ani online. 

W dniu imprezy, 9 grudnia, bilety na Noc Kina będą  sprzedawane zarówno w kasach biletowych oraz online wyłącznie w cenie 19 zł.  

Od Anioła dla wszystkich fanów NOCY KINA Z AXE specjalna oferta na facebook.com/axepl 

W dniu imprezy, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w tańszych cenach, ani w żadnych innych promocyjnych cenach. Zachęcamy Wszystkich do wcześniejszego zakupu biletów, tak aby uniknąć kolejek na parę godzin przed imprezą. Noc Kina z Axe startuje punktualnie o godzinie 23-stej w piątek (9 grudnia).  

To jubileuszowa edycja. Mamy nadzieję, że wszyscy fani Nocy Kina będą wraz z nami świętować  
10. edycję. Dla wszystkich jej uczestników Axe przygotowało niespodzianki.

Podpowiadamy. Warto abyście przybyli punktualnie.

Ograniczenie wiekowe:

Wstęp na Noc Kina mają osoby od 16 roku życia.

Osoby niepełnoletnie proszone są o posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej oraz zgody rodzica lub opiekuna prawnego.   

Wzór zgody pisemnej:

Wyrażam zgodę  na uczestniczenie mojego syna/mojej córki [imię i nazwisko] w Nocy Kina w Multikinie [nazwa kina] w dn. 09-10.12.11. w godz. 23:00 - 05:00 [imię, nazwisko, numer tel. i podpis rodzica].  

Aktualne informacje o Nocy Kina na www.multikino.pl 

Sponsor: Axe

Patroni: Eska Rock, Co Jest Grane, Interia.pl, dlastudenta.plstopklatka.pl, MTV Polska 


 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
multikino Noc Kina Axeredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--