Właśnie ukazała się nowa edycja albumu zdjęć stu wyjątkowych pań autorstwa Sebastiana Skalskiego pt. „Apetyt na kobiety”. Z tej okazji w klubie Loft 44 odbyła się jego uroczysta premiera, podczas której fotograf rozdał egzemplarze albumu swoim wyjątkowym modelkom. Uroczystość uświetnił koncert Izabeli Trojanowskiej, która po latach wraca na scenę muzyczną.

     Sebastian Skalski, słynący ze zdjęć kobiet, nazywany jest Almodóvarem fotografii. W każdej z modelek dostrzega piękno i to tak zwane „coś”, o czym można się było przekonać oglądając wystawę jego zdjęć. Część z nich była zawieszona na ścianach, a część ułożona na podłodze. Gospodarz wieczoru powitał wszystkich zgromadzonych gości, a w szczególności gwiazdy wieczoru, czyli wyjątkowe kobiety XXI wieku, których zdjęcia znalazły się w albumie i które przybyły na imprezę. Były to m.in.: Izabela Trojanowska, Maria Szabłowska, Hanna Bakuła, Joanna Senyszyn, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Katarzyna Montgomery, Ewa Kuklińska, Maria Niklińska.

     Podczas gali odbył się pokaz kolekcji Andy Fashion i butów marki Acord. Pokazane zostały ładne ubrania skórzane oraz futra. Co do tych ostatnich, to uważam, że najlepiej prezentują się w nich żywe zwierzęta. W tym tygodniu (25 listopada) obchodzony jest Ogólnopolski Dzień bez Futra – symboliczna akcja przeciw zabijaniu zwierząt dla futer. Zainteresowanie tego typu odzieżą jest jednak coraz większe, a duże domy mody mają je w swoich kolekcjach.

     Na zakończenie gali największa gwiazda wieczoru - Izabela Trojanowska wraz z zespołem Mafia dała krótki koncert, podczas którego zaśpiewała kilka utworów ze swojej nowej płyty pt. „Życia zawsze mało” i znany wszystkim utwór z lat osiemdziesiątych „Wszystko, czego dziś chcę”, którym porwała publiczność. Po koncercie artystka wraz z Sebastianem Skalskim, który jest też jej managerem, częstowała gości tortem czekoladowym obsypanym płatkami róż.

Tekst i foto: Ewa BalanaKategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
apetyt na kobiety Sebastian Skalskiredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--