Otwórz się na dobre – warsztaty o wolontariacie dla młodzieży

 

Chcesz zrobić coś dla innych? Nie trać szansy, weź udział w kolejnej edycji warsztatów o wolontariacie „Otwórz się na dobre”. Dzięki nim dowiesz się, na ile sposobów możesz nieść pomoc i kto Twojej pomocy najbardziej potrzebuje. Rekrutacja już trwa, zapisy do 4 listopada.

 

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi (w wieku 16–19 lat) chętnych do wzięcia udziału w warsztatach. Zabierzcie też ze sobą znajomych i przyjaciół, wspólnie zaangażujcie się w działania na rzecz drugiego człowieka.

 

Podczas warsztatów dowiesz się więcej:

- co kryje się za ideą wolontariatu,

- jakie istnieją formy działań wolontariackich,

- jak rozwinąć umiejętności społeczne, takie jak komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole, zarządzanie czasem, rozwiązywanie konflików,

- jak od początku do końca stworzyć projekt społeczny i jak nim zarządzać.

 

„Otwórz się na dobre” to warsztaty, które zachęcają młodzież, aby podzieliła się swoimi pomysłami. Dzięki nim wspólnie z uczestnikami warsztatów nakręcimy się na dobre – wymyślimy projekty, które każdy z uczestników samodzielnie będzie mógł potem zrealizować.

 

Prześlij wypełniony formularz (znajdujący się na stronie www.centrumjp2.pl) na adres: otworzsie@centrumjp2.pl.

 

Bądź dobry w tym, co robisz. Nie odkładaj niczego na później, zgłoś się już teraz.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--