CYBERTERRORYZM I SEX  -   22 lutego 2011 godz. 17.00 
 

UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

AUDYTORIUM MAXIMUM  

22 lutego 2011 godz. 17.00

WSTĘP WOLNY    
 
 
Kolejny (piąty w tym roku akademickim, a 81 w ogóle) wykład ze znakomitego cyklu spotkań „8 wykładów na nowe tysiąclecie”, które odbywają się raz w miesiącu w Audytorium Maximum, na Uniwersytecie Warszawskim, nosi tytuł:  Cyberterroryzm i sex.

Miesiąc temu pani prof. Monika Płatek (prelegentka) dała się poznać jako zdecydowana zwolenniczka niczym nie ograniczonej swobody w Internecie, co sprowokowało sprzeciw ambasadora Szewacha Weissa i wywołało gorącą dyskusję na widowni.
 

Tym razem pani profesor będzie głosiła swoje poglądy ex cathedra, co w zestawieniu z tytułem wykładu, zapowiada ogromne emocje! Czyżby pełna swoboda dla cyberterroryzmu i sexu w internecie?! Od czasu ostatniego wykładu mieliśmy znowu wiele przykładów na to, że  zdarzenia kreowane w wirtualnej rzeczywistości wpływają negatywnie na nasz - całkowicie realny - świat. Może więc jednak rację mają ci, którzy w ubiegłym miesiącu przestrzegali przed absolutną wolnością i brakiem jakichkolwiek ograniczeń w wirtualnym świecie?

Sądząc po zapowiedziach uczestników ostatniej dyskusji, w najbliższy wtorek jej temperatura może być jeszcze wyższa niż miesiąc temu. Czy dyskutanci dadzą się przekonać do argumentów adwersarzy? Aby się o tym przekonać zapraszamy do Audytorium Maximum 22 lutego 2011 (wtorek) godz.17.00, na Uniwersytecie Warszawskim. WSTĘP WOLNY! 


 

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--