Walentynki w rytmie największych przebojów grup ABBA i Bee Gees

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

     14 lutego, w Walentynki w warszawskiej Sali Kongresowej, po raz pierwszy w historii zagości w Polsce show teatralno - muzyczne THANK YOU FOR THE MUSIC. Na scenie zabrzmią największe przeboje grup Abba i Bee Gees. Oczywiście na żywo! To doskonały pomysł na oryginalny prezent i wyjątkowe spędzenie wieczoru z ukochaną osobą. Tego wydarzenia nie można przegapić. Bilety już w sprzedaży.

     Pochodzący z Wielkiej Brytanii artyści gwarantują, że piosenki o miłości, takie jak How Deep Is Your Love, Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight), S.O.S., Take A Chance On Me, I've Gotta Get a Message to You, Lay All Your Love On Me, a także Mamma Mia!, Dancing Queen czy Night Fever - długo będą rozbrzmiewać w pamięci uczestników koncertu.  

     Efektowne widowisko teatralno-muzyczne Thank You For The Music to ponad dwugodzinny show - koncert z muzyką na żywo. Artyści występujący na scenie w stylizowanych na ówczesne lata strojach, układach choreograficznych wzorowanych na oryginalnych występach Abby i Bee Gees, a przede wszystkim z niezliczoną liczbą muzycznych hitów to obecnie jeden z najpopularniejszych projektów szołbiznesowych na całym świecie.

     Jeden z organizatorów widowiska, Paweł Kwiatkowski mówi: „Od ponad 10 lat Thank You For The Music ma rzesze wielbicieli i wiernych fanów wszędzie tam, gdzie się pojawi. Widzowie doceniają to widowisko przede wszystkim za dbałość o szczegóły sceniczne i wyjątkowy klimat. Znakomitym dopełnieniem całego spektaklu są umiejętności wokalne, charyzma i naturalność występujących artystów. Każdy występ Thank You For The Music jest świetną rozrywką na najwyższym poziomie.”

     Stanisław Trzcinski, drugi z organizatorów koncertu dodaje: „Nie przepadałem za takimi projektami aż do zeszłego roku, kiedy także w Walentynki zdecydowaliśmy się na sprowadzenie do Polski show „All you need is love” z przebojami The Beatles. Byłem zaskoczony gdy cała Sala Kongresowa została sprzedana w bardzo krótkim czasie. A następnie nie mogłem uwierzyć, jak doskonale się wszyscy bawiliśmy. Ja także! Moi przyjaciele żałowali tylko, że nie przeprowadzili swoich dzieci. Rozmawiałem z uznanymi autorytetami – dziennikarzami, którzy są „beatlesologami” od wielu lat i byli pełni uznania dla jakości i wierności oryginałowi tamtego projektu. Nawiązaliśmy ponownie współprace z naszym brytyjskim, sprawdzonym już rok temu, partnerem. I w tym roku sprowadzamy do Polski jeszcze większy projekt, właśnie 14 lutego! Gwarantujemy wszystkim dobrą zabawę na Thank you for the music!” 

     Szwedzki kwartet ABBA, który największe triumfy święcił w latach 70-tych i na początku lat 80-tych, jest nadal jednym z największych gigantów muzyki pop. Wpadające w ucho melodie, taneczne rytmy, a czasami nostalgiczne ballady – wszystko w stylistyce disco – to, jak się okazuje, złoty przepis na ponadczasowy i ogólnoświatowy sukces. W swojej dziesięcioletniej karierze koncertowali rzadko, ale za to nagrali wiele płyt, na których znalazło się kilkadziesiąt mega hitów.

     The Bee Gees czyli bracia Gibb - Barry, Maurice i Robin to legenda muzyki. Są laureatami niebywałej ilości nagród m.in. Grammy, Brit Award, American Music Award i World Music Award. Zdobywcy 7 platynowych i 5 multiplatynowych singli, mają również swoje miejsce w Rock & Roll Hall of Fame. Wydali ponad 30 płyt, a 19 singli Bee Gees pojawiło się na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.

     Początek widowiska w Sali Kongresowej o godz. 19:00. Bilety w cenie od 70 zł do 220 zł brutto (w tym 8% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe):  www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl, www.eBilet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl, tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci RUCH, w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

     Organizatorem muzycznego show Thank You For The Music jest agencja marketingu muzycznego STX JAMBOREE. Więcej informacji na stronie www.stx-jamboree.com

Partnerzy koncertu: firma transportowa TRANS-NIKA oraz francuskie salony fryzjerskie Franck Provost.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--