• Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  4. PRASKIE LATO FILMOWE

   

                  Spędzasz lato w mieście i zastanawiasz się, co zrobić z wolnym czasem? Znudziły Ci się dotychczasowe rozrywki? Nie przejmuj się! W tym roku rusza 4. edycja Praskiego Lata Filmowego, podczas którego będziesz miał okazję raz jeszcze zobaczyć kinowe hity ostatnich miesięcy! W programie rodzime produkcje i filmy iskrzące od świetnych kreacji aktorskich – wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie. Wakacyjny przegląd filmowy będący retrospektywą najlepszych premier ostatnich miesięcy zaczynamy już 3. lipca!

   


   

   

  4. Praskie Lato Filmowe

  Czas trwania: 03.07 – 31.08.2016

  Cena biletów: 10 zł

   

  SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

   

  LIPIEC

  3 lipca (poniedziałek)

  godz. 15:00 – „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, reż. Paolo Genovese

  4 lipca (wtorek)

  godz. 15:00 – „Kochaj”, reż. Marta Plucińska

  5 lipca (środa)

  godz. 15:00 – „Fukushima, moja miłość”, reż. Doris Dörrie

  6 lipca (czwartek)

  godz. 15:00 – „Lolo”, reż. Julie Delpy

  7 lipca (piątek)

  godz. 15:00 ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  3 lipca uwaga całego świata skupi się na problemie zanieczyszczenia środowiska jednorazowymi torebkami plastikowymi. Coraz więcej państw wprowadza ograniczenia lub zakazy ich stosowania - Polska również nie może dłużej czekać. Zbyt długo trwają już prace na dostosowaniem polskiego prawa do przepisów UE, które zobowiązują kraje członkowskie do ograniczenia foliówek, dając do wyboru dwa rozwiązania: 1) torby odpłatne (tę opcję wybrał nasz rząd) lub 2) ograniczenie rocznego zużycia na osobę. 3 lipca nie tylko promujemy rezygnację z foliówek, edukujemy i przekonujemy – przede wszystkim domagamy się od rządu natychmiastowego wprowadzenia w życie planu ich redukcji. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi – wystarczy zobaczyć, jak z sukcesem zrobiono to w innych krajach!

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Otwarcie Patio na Smolnej – aktywność na każdy dzień tygodnia

   

   Patio przynależące do klubu Smolna to nie tylko kultura klubowa i działania ją promujące. W muzycznej przestrzeni Patio pragnie zarówno bawić, jak i edukować. Stąd pomysł na organizację Klasycznych Poniedziałków, pokazów kinowych czy przeglądu muzyki filmowej. Wszystkie wydarzenia zaczynają się o godzinie 19:00 i są bezpłatne.

   


   

  PONIEDZIAŁEK 26.06

   

  Patio: Klasyczny Poniedziałek to pierwszy dzień tygodnia, kiedy ciężar gatunkowy spoczywać będzie na muzyce, oscylującej wokoło pojęcia „klasyczna”. W każdy poniedziałek Patio otwiera swoją przestrzeń i zaprasza do muzycznej uczty, przygotowanej przez młodych i niezwykle zdolnych multiinstrumentalistów, producentów i songwriterów, gdzie w towarzystwie, sączących się dźwięków z muzycznych instrumentów, a także sączącego się wina Patio pragnie zaprosić Was do wspólnego wypoczynku i rekreacji. Pierwszy Klasyczny Poniedziałek otworzą pionierzy warszawskiej sceny acid jazzowej zjednoczeni pod nowym projektem Tomka Koncy. W skład ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Rozpocznij wakacje z Luną W STARYM, DOBRYM STYLU! 

  Zapraszamy na letni maraton filmowy w piątek 30 czerwca o godz. 20:00!

  Pokaz trzech filmów:


  W STARYM DOBRYM STYLU - PREMIEROWO
  komedia, USA, 2017, reż. Zach Braff, wyst. Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin, Matt Dillon, 96 min
  Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.


  MÓW MI VINCENT
  komedia, USA, 2014, reż. Theodore Melfi, wyst. Bill Murray, Melissa McCarthy, Naomi Watts, Chris O'Dowd, 103 min
  Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet  Na wa­ka­cje Luna przy­go­to­wała nowy cykl – Wa­ka­cy­j­ne wto­r­ki z do­ku­me­n­tem!

  Pro­je­k­cje za­w­sze we wto­rek wi­e­czo­rem, start pro­je­k­cji w prze­dzi­a­le 19:00-20:00.

   

  Sku­pi­a­my się na kinie do­ku­me­n­ta­l­nym. Wi­dzo­wie będą mogli obe­j­rzeć naj­no­w­sze pro­du­k­cje, na­gra­dza­ne na fe­sti­wa­la­ch na całym świ­e­cie, o często ba­r­dzo od­mie­n­nej es­te­ty­ce i po­de­j­mujące różno­ro­d­ne te­ma­ty.

  Wiele z tych filmów do­ku­me­n­ta­l­ny­ch nie miało je­sz­cze swo­jej pre­mie­ry ki­no­wej!

  Wśr ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet


  Starbucks otwiera kawiarnię w Arkadii


  Starbucks otwiera kolejny lokal w Warszawie. Tym razem popularna sieć kawiarni powiększy grono najemców Grand Kitchen, nowej strefy restauracyjnej centrum handlowego Arkadia. To już 19. kawiarnia marki w stolicy, w której Starbucks od lat konsekwentnie rozwija swój biznes. 


  Nowa kawiarnia Starbucks zostanie otwarta 24 czerwca i będzie znajdować się na pierwszym piętrze, w odmienionej strefie restauracyjnej centrum handlowego Arkadia. Znana amerykańska sieć uzupełni różnorodną ofertę gastronomiczną Grand Kitchen, która powstała jako przestrzeń pełna wyjątkowych smaków i kuchni z różnych stron świata. 
  To już kolejna otwarta w ostatnim czasie kawiarnia Starbucks w Warszawie, w której marka ma rzeszę swoich wiernych fanów i wciąż powiększa swój udział w rynku, otwierając kawiarnie w nowych miejscach. 

   


  - Od początku obecności Starbucks w Polsce, sukces naszego biznesu budujemy przede wszystkim na inwestycjach w największych miastach w Polsce – mówi Patryk Kozakiewicz ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

   

   Gelato Festival 2017: dwa razy więcej smaków w turnieju o najlepszy w Europie

  VIII edycja, Warszawa, Plac przy Torwarze, 23 – 25 czerwca
  (od 12:00 do 20:00; wstęp za okazaniem biletu)


  „Profumi di Sicilia”, „Vanilla Bean – lody waniliowe z bezą”, „Raspberry Provocation”, „Biała czekolada z mascarpone przekładana sosem malinowym” to tylko niektóre z wybranych, wykwintnych smaków biorących udział w lodowym turnieju w Warszawie.

   


   

  Trzy fantastyczne dni na Placu przy Torwarze - jednym z ewentowych symboli stolicy, pozwolą Wam zakochać się w słodkościach najbardziej lubianych na świecie: we włoskich lodach.

  Gelato Festiwal Europa przyjeżdża wreszcie do Polski ze swoimi mitycznymi food truckami. Najbardziej radosny festiwal gastronomiczny na kółkach, który objeżdża Europę już od 7 lat przyciągając zawsze tłumy łasuchów, zatrzyma się także w Warszawie od 23 do 25 czerwca 2017 r.

  Na swojej tegorocznej trasie podbił już serca i podniebienia mieszkańców Florencji, Rzymu, Turynu ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  SZTUKA ODŚWIEŻA KULTOWE MIEJSCE W WARSZAWIE

   

  Kultowe warszawskie pawilony zostały odświeżone przez znanego artystę streetowego - Pawła Swanskiego. Kustoszem i sponsorem akcji jest marka Sprite, która w nowej strategii komunikacji nawiązuje do odświeżenia.

   

  Kontrastujące Pawilony z zabytkową częścią Nowego Świata to lokalizacja chętnie uczęszczana przez młodych ludzi, szukających miejsca do spotkań, dyskusji, muzyki, zabawy i odpoczynku.


   


   

   

  W  miniony weekend powstały w tym miejscu niepowtarzalne dzieła znanego artysty Swańskiego, który jest nieodłącznie związany z kulturą miejską. Uliczne „obrazy” mają nadać miejscu nowy, odświeżony wizerunek i stać się częścią istotnej dla młodych tkanki miejskiej.


   


   

   

  Sztuka to świat emocji i wrażliwości, którą można w naturalny sposób przenieść w przestrzeń miejską. Streetart to żywa galeria sztuki, której istotą jest by wpisać się w charakter miejsca, stając się jego integralną częścią. Coraz częściej brandy decydują się na współpracę z niezależnymi artystami dając im swobodę twórczą i wchodzą w rolę ...

  czytaj więcej

redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--