Cafe Pineska, Qfant oraz Oficynka zapraszają na spotkanie z Jackiem Skowrońskim, autorem Muchy, powieści, w której wszystko jest przekrętem. Spotkanie odbędzie się 2 grudnia, godz. 18, Cafe Pineska, ul. Wilcza 71, Warszawa.

Wstęp wolny. Zapraszamy!  
 

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Mucha

Jacek Skowroński

seria: ABC 
Format: 124x194, oprawa miękka, liczba stron 336 
ISBN: 978-83-62465-10-1 
Cena det. 29,90 zł
 


Ta mucha cię użądli…

Zblazowany agent ubezpieczeniowy Apoloniusz stawia się na spotkanie w sprawie polisy. Przyjmuje go roznegliżowana pani domu o imieniu Jola. Podekscytowany mężczyzna rozkoszuje się wizją upojnych chwil, kiedy nagle przez okno dostrzega pana domu, jak wspólnie z pomocnikami właśnie wyprawia na tamten świat pewnego gościa. Apoloniusz daje drapaka przez okno. I tak rozpoczyna się jego bohaterska walka z Muchą, czyli znanym gangsterem Konradem Z., który ani myśli rezygnować z pogoni za nieszczęsnym świadkiem.

Nieprawdopodobne sytuacje, pościgi, wpadki i zasadzki, zawrotne tempo, humor - wszystko to znajdziecie w najnowszym kryminale Jacka Skowrońskiego, któremu patronują mistrzowskie realizacje komedii gangsterskiej w rodzaju „Żądła”. W tej książce jedno jest pewne, że nic nie jest pewne!

Jacek Skowroński - współzałożyciel magazynu „Qfant”. Autor powieści Był sobie złodziej, który imał się wielu profesji, zarabiając na życie między innymi jako tragarz, brukarz, sprzedawca butów i  włóczęga. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru.  

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--