Drodzy użytkownicy!

Kulturalnie.waw.pl się rozwija, wrzesień od początku naszego istnienia był jednym z najpopularniejszych miesięcy pod względem oglądalności. Przekroczyliśmy 20 tys. wizyt w miesiącu, mamy ponad 80 tys. odsłon. Wydaję się, że nowy layout przypadł wam do gustu, ilość odrzuceń spadła średnio o 8%, a nowych użytkowników przybywa każdego dnia, ilość zarejestrowanych kont przekroczyła 1000. Brakuje nam ciągle waszej aktywności, spory feedback znajdujący się na portalu ciągle nie funkcjonuje zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Zdarza się wam coraz częściej deklarować chęć pojawienia się na wydarzeniu, znajdujecie znajomych w serwisie, ale niestety rzadko komentujecie. W lewej tabeli dominuje aktywność moja i Sylwii. Mimo tych braków uzyskane wyniki zachęcają nas do dalszej pracy nad stroną.

Garść informacji

Ad-Vice

Strona od początku września współpracuje z pośrednikiem reklamy internetowej Ad-Vice, liczymy, że ów dom mediowy pozyska dla nas atrakcyjniejszych reklamodawców niż Google Addsense. Jak będzie, to się okaże, trzymajcie za nas kciuki.

Artykuły

Rozkręcamy nowy dział – Artykuły. Zbudowany jest on analogicznie do gazety „Angora”. Będziemy oferować współpracę blogom, gazetom studenckim i internetowym pismom aby publikowały w naszym serwisie swoje archiwalne artykuły związane z kulturą lub Warszawą. Liczmy na to, że dział ten uda się w pełni rozkręcić począwszy od Października.

Redakcja kulturalnie.waw.pl

Jedną z gazet która będzie się ukazywać w dziale artykuły będzie redakcja kulturalnie.waw.pl. Jest to ogólna nazwa pod którą będą się kryły treści stworzone przez ludzi związanych ze stroną, np. Martę, Ewę czy Idę, czyli dziewczyny z kulturoznastwa UW, które już niejednokrotnie nam pomagały.

Zastanawiamy się z Sylwią nad przeprowadzeniem szerszej akcji angażującej naszych utalentowanych znajomych we współpracę, niemniej wydaję się to bardzo trudne do zorganizowania. Ludzie skończywszy dwudziesty rok życia niechętnie robią coś za darmo i w pełni ich rozumiem. Aktualnie możemy zaoferować osobom współpracującym ze stroną darmowe wejście pod skrzydłami kulturalnie.waw.pl na szereg wydarzeń kulturalnych. Instytucje doceniają nasz serwis i nieustannie zapraszają nas na konferencje prasowe, pokazy prasowe, premiery itp. Oczywistym jest, że ja z Sylwią nie jesteśmy w stanie odwiedzić tej ogromnej ilości wydarzeń , dlatego chętnie wyślemy tam kogoś kto dla samej przyjemności oglądania będzie gotów napisać nam krótką relacje.

(Jeśli jesteś zainteresowany współpracą pisz do mnie na email – tomasz@kulturalnie.waw.pl)

Nowa forma Bloga

Od czasu zaistnienia artykułów sens traci prowadzenie przez nas bloga. Od dziś będzie funkcjonował w aktualnościach, w formie takiej jaką obecnie macie możliwość czytać. Nie ograniczę się przy tym do samych newsów związanych z istnieniem strony. Będę podobnie jak poprzednio publikował wszystko co mi przyjdzie do głowy a będzie miało związek z kulturą, lub Warszawą.

 

Tomasz Kalka

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  BLOG kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  Internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--