Pierwszy koncert samochodowy już 27 czerwca! 

27 czerwca o 20:00 w Warszawie przy Szwedzkiej 2 zagrają Żabson oraz Young Igi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że koncert odbędzie się w kinie samochodowym. To pierwszy tego typu koncert w Polsce. 

Już w najbliższy weekend fani polskiego hip-hopu będą mogli wziąć udział w koncercie Żabsona oraz Young Igi. Odbędzie się na terenie byłej praskiej stalowni przy ulicy Szwedzkiej 2 w Warszawie. Jako pierwsi w Polsce będą uczestniczyć w koncercie samochodowym. Scena stanie przed ogromnym (12 m x 7 m) ekranem ledowym Kina samochodowego Viral Cinema. Koncert będzie transmitowany za pośrednictwem fal radiowych tak, aby każdy fan mógl słuchać go w swoim aucie. 

Żabson oraz Young Igi zagrają swój repertuar z „Internaziomala” i „Skanu Myśli”, wzbogacając go o nowe, a także przedpremierowe utwory. Poza występującymi artystami wrażeń dostarczą również efekty świetlne i pirotechniczne, za wizualną częścią wydarzenia czuwać będzie niezastąpiona ekipa VJ’ów - WJU. 

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. 

Organizatorzy koncertu: Żabson, Young Igi, Revolume, Viral Cinema oraz Kultura Wysoka. 

Bilety na to wydarzenie dostępne są tutaj

Organizatorzy: 

https://www.facebook.com/ZabsonVLB https://www.facebook.com/youngigiyi/ https://www.facebook.com/revolumepl/ https://www.facebook.com/KulturaWysoka/ https://www.facebook.com/kino.viralcinema/ 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--