Już 16-17 listopada 2019r. sala zabaw dla dzieci Inca Play w CH Blue City będzie obchodzić swoje 15. urodziny!

Z tej okazji chcieliby Was wszystkich zaporsić do wspólnej zabawy. Te urodziny są szczególnie ważne, ponieważ sala zabaw będzie działać w słusznym celu. Organizowana będzie akcja charytatywna, gdzie wszyscy będą pomagać dla małego Olinka Jóźwickiego w walce o zdrowie i uśmiech. Centrum rozrywki dla dzieci Inca Play przekaże 1% przychodu z zakupionych biletów nielimitowanych z IV kwartału. Będzie również prowadzona zbiórka pieniędzy na Sali zabaw, więc każdy będzie mógł dorzucić swoją „cegiełkę” i w ten sposób pomóc w powrocie do zdrowia Olinka. Te urodziny zapoczątkują akcję „kupując-pomagasz”, w której co kwartał sala zabaw będzie przekazywać 1% przychodu z nielimitowanych biletów dla najbardziej potrzebujących. Zachęcamy – pomagajmy!

Na urodzinach w centrum rozrywki dla dzieci Inca Play oprócz akcji charytatywnej będzie moc atrakcji! Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie kącik malowania buziek, w którym możecie się przemienić w motylka lub tygryska, a także świecić przy lampach UV! Można zrobić pamiątkowe zdjęcie w naszym magicznym lustrze! Sala zabaw zapewnia również profesjonalny pokaz balonów. W centrum rozrywki dla całej rodziny nie zabraknie pokazu kulinarnego, który umili Wam zabawę. Te i wiele innych atrakcji znajdziecie na wspaniałej urodzinowej imprezie. Nie może Was tam zabraknąć!

Kilka słów o Sali zabaw. Sala zabaw dla dzieci Inca Play to idealne miejsce na wspólną rodzinną zabawę. Rodzice mogą bawić się wspólnie z dziećmi na wszystkich atrakcjach dostępnych na obiekcie – sprawia to, że sala zabaw jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Centrum rozrywki dla dzieci Inca Play to doskonałe miejsce na wspólne rodzinne śniadanie. Na obiekcie znajduje się kawiarnia Inca Cafe, w której możecie zjeść zdrowy pełnowartościowy posiłek. Wszystkie potrawy są wykonywane na miejscu, więc klient ma gwarancję, że wszytsko jest świeże i smaczne J. Oprócz wyśmienitych dań oraz pysznej kawy Inca Cafe oferuje również miejsce do spotkań ze znajomymi oraz rodziną. Wśród wygodnych foteli oraz bogatej roślinności w kawiarni można zarówno pracować zdalnie, jak i odpoczywać przy dzbanku herbaty J.

Sala zabaw to również doskonałe miejsce na urodziny dla dziecka. W swojej ofercie Inca Play posiada sześć salek urodzinowych, gdzie każda różni się tematyką i designem. Być może, Twoje dziecko chciałoby poczuć się jak celebryta, albo spędzić swoje urodziny w zamku karcianym lub być szefem kuchni – na Sali zabaw Inca Play wszytsko jest możliwe. Każdy pokój jest starannie przygotowywany według upodobań klientów. Sala zabaw stara się zaspokoić wszytskie potrzeby i wymagania klientów, dlatego posiadają w swojej ofercie różne pakiety urodzinowe, które dopasowywane są do Państwa potrzeb. Bogate menu urodzinowe zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy J. Inca Play to najlepsze miejsce na urodziny dla Twojego dziecka.

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--