Organizacja FUTRAKI zaprasza wszystkich miłośników dobrego jedzenia na pierwszy piknik kulinarny w Rembertowie. Przez trzy dni food trucki zaparkują przy ul. Pociskowej i będą karmić mieszkanców wyjątkowymi potrawami z różnych stron świata.

 


 

30, 31 siepnia i 1 września (piątek, sobota, niedziela) ul. Pociskowa będzie kusić mieszkańców Pragi Południe zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów.

 

To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków - aut przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków. 

 

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. 

   

Impreza odbędzie się przy ul. Pociskowej 4 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1060505580810927/?active_tab=about

 

KONKURS! Mamy dla Was vouchery do wykorzystania podczas tego wydarzenia! Do wygrania vouchery kierującego do konkretnego food trucka, w którym wybiera się dowolne danie z menu (do odbioru w aucie organizator Le Mini Lemoniada na nazwisko). Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość z odpowiedzią na pytanie: który raz odbywa się zlot food trucków w Rembertowie? W temacie wiadomości wpisujcie nazwę wydarzenia. Na odpowiedzi czekamy do końca środy, przed końcem czwartku 3 spośród osób, które udzielą odpowiedzi, otrzymają informacje o wygranej. Powodzenia!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Rembertów zlot food truckówredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--