Przez wszystkie letnie niedziele Luna zachęca do spotkania z kulturą wyższą na wielkim ekranie kinowym.

W lipcu skupimy się na sztukach plastycznych, natomiast w sierpniu na muzyce.

Mamy nadzieję, że szerokie spektrum naszych propozycji sprawi, że każdy z naszych widzów znajdzie wśród nich coś dla siebie

Zapraszamy!

 
11/08, godz. 14:30

 
Shall We Dance - An dre Rieu: Koncert Maastricht 2019

 
Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata.

Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca.

Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy.

Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht.

Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

André mówi: Ten rok będzie dla mnie wyjątkowy dzięki graniu muzyki mojego serca: walca. Przyjdź i dołącz do nas przy „Nad pięknym modrym Dunajem” i wielu innych niespodziankach.

Chcę zobaczyć wszystkich widzów tańczących w kinach!

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby wiąć udział w konkursie zgłaszajcie się mailowo na adres marta@kulturalnie.waw.pl wpisując w treści maila odpowiedź na pytanie: gdzie odbywa koncert Andre Rieu transmitowany w Lunie? W temacie wiadomości wpisz nazwisko artysty. Przed końcem piątku jedna spośród osób, która to uczyni, otrzyma od nas maila z powiadomieniem o wygranej. Powodzenia!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kino lunaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--