Kino Amondo, urokliwe najmniejsze kino warszawskie, zbiera kasę na klimę! Oddajemy im głos i zachęcamy do wspierania inicjatywy:

Drodzy wielbiciele kina AMONDO,

przed nami gorący okres. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi fala upałów, która z roku na rok męczy nas coraz bardziej.

Pamiętacie, że w ubiegłych latach z powodu wysokich temperatur musieliśmy odwoływać seanse? Lub że Wy, nasi widzowie, wychodziliście w połowie filmu, ponieważ nie byliście w stanie obejrzeć go do końca?

  

Nie chcemy, aby sytuacja się powtarzała. Dlatego cały czas modernizujemy nasze małe kino i staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Jak wiecie, w zeszłym roku odnowiliśmy całe kino. W listopadzie otworzyliśmy drugą salę. Niedługo będzie też czynny barek, w którym będziecie mogli coś zjeść przed lub po filmie. A lód będzie używany tylko do napojów, a nie do ochłody w czasie seansów.

W tej chwili sen z powiek spędza nam sprawa klimatyzacji. Zależy nam, żeby czas w naszym kinie upływał Wam przyjemnie i w komfortowych warunkach. Jako że nasz budżet na renowację AMONDO już się wyczerpał, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Bardzo go potrzebujemy.

Każda, nawet najmniejsza kwota, przybliża nas do zakupu klimatyzacji.

Mamy nadzieję, że kochacie AMONDO tak samo jak my i zechcecie wesprzeć nas, choćby niewielkimi kwotami.

Dla darczyńców przygotowaliśmy prezenty. Możecie przeczytać o nich: https://odpalprojekt.pl/p/amondokino

Już teraz dziękujemy Wam za wsparcie i mamy nadzieję, do zobaczenia niebawem w klimatyzowanych salach AMONDO - najmniejszego kina w mieście!


Kampanię prowadzimy tu - https://odpalprojekt.pl/p/amondokino


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
amondo kinoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--