Tajlandia, Bali – któż z nas nie marzy o wyprawie w te rajskie rejony. Ale z uroków sielskich wypraw nie możemy korzystać tak często, jak byśmy sobie tego życzyli (i jak należy nam się za trudy codzienności). Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie do tego, ażeby z tajskich i balijskich przyjemności korzystać regularnie tu, w Warszawie. I to w wersji najbardziej relaksacyjnej: w postaci masażu.

 


 

Masaże tajskie i balijskie, o których skuteczności zaświadcza tradycja sięgająca dwóch tysiącleci, to sprawdzony sposób na dbałość tak o ciało, jak umysł. I te właśnie masaże oferuje salon „THAI BALI SPA”, z dotychczasowymi siedzibami przy ul. Nowy Świat 48, Żegańskiej 18 i - nowo otwartej – Grzybowskiej 3.

Przytulne, przyjazne, pachnące orientem wnętrza zapraszają do solidnej dawki relaksu i odpoczynku od codziennego pędu (a także towarzyszącej nam ostatnio w nadmiarze szarugi). Wykwalifikowana ekipa przybyła z Tajlandii i Bali oferuje szeroki wachlarz zabiegów, od opcji już wspomnianych, po masaże olejkowe, świecą, gorącymi kamieniami, czy rytuały (np. mleczno-miodowy albo miętowy koktajl) – a to nie wszystko. A cała ta frajda zostanie jeszcze zwieńczona filiżanką wyśmienitej imbirowej herbaty.

Pełną ofertę znajdziecie na stronie salonów – sprawdźcie i sprawcie sobie tę przyjemność.


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--