JESTEM MIŁOŚCIĄ

od 24 września w kinie Muranów

     Emma (nagrodzona Oscarem Tilda Swinton) jest od wielu lat żoną Eduarda Recchi, głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Piękna, otoczona bogactwem kobieta, żyje w świecie konwenansów, rytuałów i codziennych obowiązków. Przypadkowe spotkanie z młodym, charyzmatycznym przyjacielem syna przypomni jej o głęboko skrywanych żądzach i stanie się początkiem erotycznego przebudzenia. Pełen namiętności potajemny romans na zawsze odmieni oblicze rodziny.  

     Jestem miłością, to poruszający melodramat, będący hołdem dla kina Viscontiego - stał się wielką niespodzianką i odkryciem ostatniego festiwalu w Wenecji. Film Luki Guadagnino został okrzyknięty przez światową krytykę współczesnym arcydziełem gatunku i wkrótce stał się przebojem w wielu krajach Europy.   

Io sono l’amore, reżyseria: Luca Guadagnino, scenariusz: Luca Guadagnino, zdjęcia: Yorick Le Saux, muzyka: John Adams, występują: Tilda Swinton, Flavio Parenti, Edoardo Gabbriellini, Alba Rohrwacher, Włochy 2009, 120 min., Dystrybucja w Polsce: Gutek Film   
 

Z DZIECKIEM W KINIE

26 września (niedziela), godz. 12.00

Fundacja MaMa i kino Muranów serdecznie zapraszają na cykl seansów Z dzieckiem w kinie, stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają niemowlę lub przedszkolaka.

Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu (na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępne są również przewijaki i pieluchy).

Na czas seansu dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest "Kącik PlayDoh" wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Doświadczone animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych. Zajęcia przygotowane są tematycznie: każde spotkanie ma motyw wiodący lub zaprasza na przygodę w wymyślonej krainie. Podczas zajęć dzieci będą bawić się, poznawać rzeczywistość, doskonalić swoje umiejętności ruchowe i poznawcze. Zajęcia zawierają elementy profilaktyki logopedycznej, zabawy ruchowe, pobudzające wyobraźnię a także wrażliwość, zachęcające do swobodnej ekspresji. Dzieci mają okazję współpracować w grupie i rozwijać swoje zdolności interpersonalne.

Barek kina jest zaopatrzony w dziecięce menu. 

Na seanse Z dzieckiem w kinie zapraszamy: 10.10., 24.10, 7.11, 21.11, 5.12 i 19.12

zawsze o godz. 12.00 

Cena biletu - 13 zł (dzieci za darmo) 

    26 września, godz. 12.00

Jestem miłością,, reż. Luca Guadagnino, Włochy 2009, 120 min. 

Dla dzieci w kąciku zabaw:

Bajki - spotkanie w kręgu znanych dzieciom bajek i baśni. Zabawy integracyjne, ruchowe oraz wspaniale angażujące dzieci zajęcia artystyczne, pozwalające im na wcielanie się w role, zapewniające udział w tworzeniu bajki oraz kształtujące umiejętności analizy treści baśniowych. 
 
 
 
 

PORANEK RODZINNY

25 września (sobota), godz. 11.00

Zestaw bajek dla najmłodszych ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej 

Poranki rodzinne Znów szary sobotni poranek, z którym nie ma co zrobić?

Jest alternatywa dla telewizora!

W Kinie Muranów w każdą sobotę o 11:00 można obejrzeć z dziećmi niezapomniane polskie kreskówki, specjalnie wyszukane w archiwach, rzadko emitowane w telewizji. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka, wolne od przemocy przygody znanych i lubianych bohaterów.

Ale to nie wszystko! Po projekcji doświadczeni animatorzy zapraszają dzieci i rodziców na warsztaty artystyczne, w trakcie których co tydzień  można poznać inną technikę tworzenia małych cudów z prostych, łatwo dostępnych materiałów 

Cena biletu - 10 zł 
 
 
 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kino Kino Muranów Warszawaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--