Krzysztof Iwaneczko – Jestem.

 

16 kwietnia 2019 roku, godz. 20.00 (wtorek)

Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

 Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 zł (II pula) [miejsca stojące - pule dostępne do wyczerpania]

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.stodola.pl, w sklepach sieci Empik i Media Markt oraz w kasie klubu Stodoła.


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


Zapraszamy na długo wyczekiwaną trasę koncertową Krzysztofa Iwaneczko. Muzyczny Debiut Roku!

- Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia!

Rok 2015 przyniósł Krzysztofowi zwycięstwo w popularnym programie talent show – „The Voice of Poland”. Od tego czasu artysta rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk.

"Jestem." To tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko oraz trasy koncertowej - na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. To zbiór autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: Laureat trzech nagród „Fryderyki” - Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof.

02.04 – Poznań, Blue Note

03.04 – Toruń, Lizard King

05.04 – Katowice, Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec”

07.04 – Szczecin, Scena Nowy Browar

10.04 – Kraków, Zaścianek

14.04 – Gdańsk, Parlament

16.04 – Warszawa, Stodoła

18.04 – Wrocław, Stary Klasztor

27.04 – Przemyśl, PCKiN Zamek

10.05 – Kielce, Wojewódki Dom Kultury w Kielcach


Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert! Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres marta@kuluralnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą odpowiedź na pytanie: który popularny program zwyciężył Krzysztof Iwaneczko w 2015 roku? W temacie wiadomości wpisujcie nazwisko artysty. Przed końcem czwartku jedna spośród osób, które to uczynią, otrzyma na FB powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
jestem Krzysztof Iwaneczkoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--