NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA

 

27 lutego 2019 (środa), godz. 19:00

Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

 

Bilety w cenach:

miejsca stojące: 79 zł (I pula), 99 zł (II pula), miejsca siedzące: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A), [miejsca stojące - pule biletów dostępne do wyczerpania]

Bilety dostępne: www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt - sprzedaż biletów rozpocznie się 15.10 o godz. 12:00. 

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Po nowym roku artystka odwiedzi Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk i Warszawę – bilety na te koncerty trafią do sprzedaży 15 października 2018 roku. Szczegółowe informacje dostępne na www.goodtaste.pl.


 


 

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

 

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

 

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - „to najważniejsza płyta”.  Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto” i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

 

Ja pas! - https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU

Nagasaki - https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM

 

Do zobaczenia na koncertach!

 

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA:

08.02.2019 - Wrocław / A2

09.02.2019 - Katowice / MCK

10.02.2019 - Kraków / Klub Studio

16.02.2019 - Gdańsk / Stary Maneż

17.02.2019 - Poznań /  Klub Tama

27.02.2019 - Warszawa / Torwar

02.03.2019 - Łódź / Wytwórnia

 

Regulamin wydarzeń dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

 

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert! Aby wziąć w nim udział, przesyłajcie na adres marta@kulturanie.waw.pl odpowiedź zawierającą odpowiedź na pytanie: który utwór Nosowskiej lubisz szczególnie i dlaczego? Przed końcem weekendu autorka/autor subiektywnie wybranej przez nas odpowiedzi otrzyma maila informacją o wygranej oraz bilety. W temacie wiadmości wpisujcie "Nosowska", a wypowiedź niech nie przekracza 3 zdań. Powodzenia!

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
nosowska Torwarredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--