Zdecydowanie zbyt długa zima zaczęła w końcu ewidentnie zmierzać ku końcowi, czas zatem pomyśleć o ciałku, które przez ostatnie pół roku nazbyt często (ale jakże słusznie) wygrzewaliśmy pod kocykiem na kanapie. O ciało najlepiej dbać z humorem i smakiem, w dobry humor wprawi oraz wybornych smaków dostarczy książka Kayli Itsines.

„Ćwicz z Kaylą” wygląda, jakby z Instagrama wybrać najmilsze dla oka, najbardziej soczyste i energetyczne zdjęcia i przeobrazić je w wersję książkową. Nic dziwnego: Kayla doskonale wie, jak poruszać się po ścieżkach mediów społecznościowych – śledzą ją tu miliony fanek i fanów. Sprawdzone metody rozsądnego dbania o ich wymiar fizyczny, a zatem i duchowy (bo w zdrowym ciele, jak wiadomo, zdrowy duch) postanowiła zatem Kayla przenieść także na papier.

 


 

A zaczęło się od tego, że kiedy pracowała w niewielkim klubie fitness zauważyła, że jej podopieczne i podopieczni krępują się przed wskoczeniem w kostium i wyskoczeniem na plażę. Własnego ciała nie ma się co wstydzić, ale na pewno nie zaszkodzi mu odrobina dbałości. A książka „28 dni Bikini Body. Przewodnik po zdrowym jedzeniu i stylu życia” (28dniowy plan treningowy, 200 przepisów), oparta jest na autorskim programie Bikini Body Guide (BBG), w którym nie chodzi  po prostu o spalanie zbędnych kilogramów, a o stan umysłu zapewniający pewność siebie oraz poczucie zdrowia i siły. No a biorąc pod uwagę jej kolorowy walor estetyczny, także i uśmiech na twarzy.

 

Tłumaczenie: Alka Konieczka 
Oprawa twarda
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Znak literanova


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--