Filatov & Karas w Niedzielę Wielkanocą wystąpią w Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

 

W Niedzielę Wielkanocną, 1 kwietnia, Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza na świąteczną odskocznię w rytmie muzyki elektronicznej z duetem Filatov & Karas.


 


 

 

Time Won’t Wait, Tell It To My Heart czy pokryty platyną remiks piosenki Imany - Don't Be So Shy to hity świetnie znane bywalcom imprez klubowych. Stoi za nimi duet uznanych kompozytorów i producentów – Filatov & Karas, czyli specjaliści od elektronicznej muzyki tanecznej.  

Artysta o nazwisku Filatov jest autorem dwóch albumów muzycznych, doświadczonym radiowcem i laureatem nagrody za najlepszą muzykę dance. Ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Faithless czy Bob Sinclair.

Występujący pod pseudonimem Karas, to Alex Osokin – właściciel wytwórni Adapter Records i prowadzący muzyczny program radiowy - Aquarium.

Już w niedzielę 1 kwietnia o 20.00 Filatov & Karas rozkręcą imprezę w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta. Jeśli nie masz planów na wielkanocny wieczór – już teraz kup bilet (w przedsprzedaży - 15 zł) i spędź go na parkiecie przy dźwiękach klubowych hitów.

 

 PATRONAT MEDIALNY: kulturalnie.waw.pl, Magiel - Niezależny Magazyn Studentów, waw4free

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;

data: 1 kwietnia (Niedziela Wielkanocna)

start imprezy: 20:00;

bilety: przedsprzedaż: 15 zł, w dniu koncertu: 20 zł.

 

dołącz do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2003232149705024/.

 

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

   

O HULAKULA

 

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, w tym jeden zewnętrzy, a także bar i restauracja z letnim ogródkiem oraz dwie sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom. Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Hulakula współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).


KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Aby wziąć udział w konkursie zgaszajcie się w komentarzach pod postem na FB. Przed końcem czwartku 3 spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

 


 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Hukalularedakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--