Ponieważ dobro tak środowiska, jak i własne, leży nam na sercu, szukaliśmy w redakcji idealnego rozwiązania, by regularnie pić rozsądne (czyli solidne - w tym wypadku nie należy się ograniczać) ilości wody, jednocześnie nie zanieczyszczając otoczenia potężnymi dawkami plastiku. I w ten sposób trafiliśmy na bobble: wysokiej jakości butelki wielokrotnego użytku z filtrem. Korzystając z idealnej okazji - Światowego Dnia Wody - chcielibyśmy z Wami się tym naszym odkryciem podzielić. A ponieważ okazja szczególna, nie obejdzie się bez konkursu! 

 


 

O bobble

W 2008 roku założyciele bobble, Richard i Stephanie Smiedt, projektowali produkt w Azji, kiedy przeszli obok wysypiska, na którym piętrzyły się odpady z produkcji. Ogromna skala tego zjawiska, zaparła im dech w piersiach (całkiem dosłownie). Pole to było uzmysłowieniem tego, co często wydaje się niewidoczne - znaczenia produkcji i konsumpcji. Richard i Stephanie poczuli się w obowiązku pójść w inną stronę.

 


 

Skupili oni swoją uwagę na jednorazowych butelkach z tworzywa sztucznego. Jeśli te butelki miały tak morderczy wpływ na środowisko naturalne, to po prostu musieli je wymyślić od nowa. Widzieli, że konsumenci chętnie zastąpili jednorazowe siatki na zakupy torbami wielokrotnego użytku i mieli pewność, że postąpią tak samo z plastikowymi butelkami. Efektem ich prac stała się bobble.

 


Wszystkie rodzaje bobble cechuje trwałość i wysoka jakość zastosowanych materiałów. Projektujemy trwałe i piękne produkty codziennego użytku - tak aby dawały przyjemność każdego dnia, bez względu na to, gdzie jesteś. bobble daje Ci to, czego oczekujesz - pysznej porannej herbaty lub kawy z bobble presse, owocowego nawodnienia w trakcie dnia na uczelni lub w pracy z bobble infuse, czy uzupełniania płynów w trakcie ćwiczeń fitness lub jogi z bobble sport. Tak, bobble po prostu działa razem z Tobą.

Więcej dowiecie się na stronie https://www.waterbobble.pl/

 

  W publikacji wykorzystaliśmy materiały ze strony https://www.waterbobble.pl/

 

 

KONKURS! Z okazji Światowego Dnia Wody mamy dla Was butelki bobble! Aby wziąć udział w konkursie należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesyłać wiadomość, w której wymienicie trzy przykłady produktów marki bobble (w tytule wiadomości wpisujcie nazwę marki). Czekamy do końca czwartku, przed końcem piątku część spośród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzyma od nas mailowe powiadomienie o wygranej z prośbą o podanie danych do wysyłki. Powodzenia!

 

 


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
https://i.imgur.com/1BZpirU.jpgredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--