TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON SYMFONICZNIE: Dąbrowska, Cerekwicka, Cugowski, Riffertone

 

29 marca 2018, godz. 20:00

Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa

 


 

Bilety w cenach: 129 zł (strefa C) , 159 zł (strefa B) , 199 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl, www.goodtaste.com.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga! Z przyczyn losowych, podczas koncertu Tribute to Michael Jackson Symfonicznie w Warszawie na scenie nie będzie mógł pojawić się Kuba Badach. Podczas występu zastąpi go Piotr Cugowski. W imieniu swoim i Kuby bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Good Taste Production

 

 


 

 

Good Taste Production ponownie zaprasza na wyjątkowy projekt  „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”! Tym razem, po koncertach w wielkich salach przyszedł czas na wyjątkowe spotkanie w Teatrze Roma. Jedyny taki koncert wypełniony muzyką króla popu już 29 marca w Warszawie!


Koncerty projektu „Tribute to Michael Jackson” to symfoniczne widowiska, które w ciągu poprzednich edycji wypełniły niejedną salę koncertową w Polsce i nie raz porwały publiczność z miejsc. Tym razem będzie podobnie. Tradycyjnie już nieśmiertelne przeboje króla popu, w specjalnie przygotowanych aranżacjach, wykonają: Ania Dąbrowska, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka oraz zespół Riffertone. Solistom towarzyszyć będzie band pod kierownictwem Jacka Piskorza oraz Chór Akademicki UAM. Podczas koncertu nie tylko nie zabraknie znanych już autorskich wersji takich hitów jak „Man in the mirror” ,„Heal the World” czy „Dirty Diana”, ale pojawią się również nowe utwory i zupełnie nieznane aranżacje!

 


 

Tych, którzy uczestniczyli w koncertach „Tribute to Michael Jackson” nie trzeba przekonywać, by ponownie się na nich pojawili: zadowoleni uczestnicy dotychczasowych koncertów tak oceniają wydarzenia: „Ci, którzy nie byli niech patrzą i płaczą, że nie byli i nie widzieli”, „Rewelacja! Pełen profesjonalizm i doskonała zabawa!”, „Koncert genialny”, „Zwariowałam”.

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy - i to właśnie te przeboje wypełniają projekt „Tribute to Michael Jackson”.

 

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

 

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie! Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą odpowiedź na pytanie: jacy artyści wystąpią w Teatrze Roma podczas koncertu Tribute to Michael Jackson w Warszawie? W temacie wiadomości wpisujcie nazwę koncertu. Czekamy do końca tygodnia, przed końcem poniedziałku jedna z osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzyma od nas powiadomienie o wygranej wraz z biletami. Powodzenia!

 

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostaie wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
koncert michael jacksonredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--