LADIES NIGHT

Na kolejne spotkanie LADIES NIGHT zapraszamy Was już 8 marca o godzinie 19:30! Czeka na Was przedpremierowy pokaz filmu: "Kobieta sukcesu"!

OBSADA:  Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka
REŻYSERIA: Robert Wichrowski
GATUNEK: Romantyczny, Komedia
PRODUKCJA: Polska
DYSTRYBUCJA: Next Film

 


 

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać.

Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na pokaz tego filmu w Cinema City w Galerii Północnej 8 marca o godzinie 19.30 - tym razem konkurs dla Pań. Aby wziąć udział w konkursie zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB pisząc, jaki według jest najlepszy prezent na dzień kobiet (max. 1 zdanie). Przed końcem środy 3 spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Cinema City Kobieta suckesu ladies nightredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--