Janusz Wróblewski przedstawia 

 

 

2 lutego o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu „Plan B”, a następnie spotkanie z reżyserką Kingą Dębską. Rozmowę przeprowadzi dziennikarz, publicysta tygodnika „Polityka”, autor książki „Reżyserzy” – Janusz Wróblewski.

Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego to niepowtarzalna okazja by spotkać się z wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. W trakcie spotkania widzowie mają okazję wzięcia udziału w dyskusji na temat prezentowanych filmów, a także twórczości zaproszonych gości.

 

Pełen emocji, humoru i życiowej prawdy film o miłości!

 

 

Plan B” – Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B! 

 

 

 

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na ten pokaz! Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, wpisując nazwiska dwóch osób, które grają w filmie "Plan B". Przed końcem czwartku, dwie spośród osób, które to uczynią otrzymają na FB powiadomienie o wygranej. Warunkiem udziału w konkursie jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!

 

 Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
film Kino Praha plan bredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--