Na kolejne spotkanie LADIES NIGHT zapraszamy Was już 25 stycznia o godzinie 19:30 do Cinema City w Galerii Północnej w Warszawie! Czeka na Was przedpremierowy pokaz filmu: "Podatek od miłości"!Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

 


 


OBSADA: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka,  
REŻYSERIA: Bartłomiej Ignaciuk
GATUNEK: Romantyczny, Komedia
PRODUKCJA: Polska
DYSTRYBUCJA: Kino Świat


Więcej informacji: https://www.cinema-city.pl

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Aby wziąć udział w konkursie zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB wpisując tytuł ostatniej widzianej przez Was komedii romantycznej. Przed końcem poniedziałku 5 spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Warunkiem udziału w konkursie jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Cinema City film kino ladies nightredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--