Chór Alexandrowa wystąpi tylko na kilku koncertach w Polsce! 

 

Chór Alexandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych na świecie. Składa się z wybitnych solistów, 


Po tragicznym wypadku lotniczym z grudnia 2016, w którym zginęło kilkudziesięciu  solistów i członków baletu  (pozostali członkowie chóru, baletu i orkiestry lecieli innym samolotem), Chór Aleksandrowa występuje w odbudowanym składzie. Dokonano olbrzymiej pracy, aby odbudować grupę. Spośród tysięcy chętnych solistów, chórzystów i baletmistrzów na castingach wybrano najbardziej utalentowanych artystów, którzy zasilili nowy skład zespołu. Dziś Chór Alexandrowa jest jeszcze potężniejszy.
 
Niepowtarzalne brzmienie. Mistrzowski balet. Wachlarz środków artystycznych.
Połączenie czystości brzmienia i emocjonalności muzyki rosyjskiej oraz niesamowite umiejętności baletowe na długo pozostają w pamięci słuchaczy, a różnorodność brzmienia prezentowana przez artystów nie ma sobie równych.
 
Terminarz koncertów Chóru Aleksandrowa 2017
21.11.2017 - Częstochowa ARENA
22.11.2017 - Zabrze DOM MUZYKI I TAŃCA
23.11.2017 - Warszawa TORWAR
24.11.2017 - Toruń ARENA
25.11.2017 - Olsztyn URANIA
26.11.2017 - Białystok LODOWISKO

 


 
Do roku 1989 chór odwiedził ponad 40 krajów w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce. Ich występy zawsze spotykały się z żywym zainteresowaniem i uwagą ze względu na wielość wpływów kulturowych. artykuły prasowe, ukazujące się zagranicą po występach, podkreślały wielkie sukcesy odnoszone przez chór.
 
Zapraszamy na wielkie wydarzenie taneczno-muzyczne! Legendarny Chór Alexandrowa w listopadzie w Polsce!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Chór Chór Aleksandrowa koncert Torwarredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--