Ostatni w tym roku – warszawski koncert Mary Komasy

 

Już 12 sierpnia – w letni, sobotni wieczór zapraszamy Was na koncert Mary Komasy, który odbędzie się w NA LATO. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ artystka wystąpi na żywo po raz ostatni w tym roku. Po koncercie rozpoczyna pracę nad drugim albumem, który będzie można usłyszeć już za kilka miesięcy.

 

Mary Komasa to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka, aktualnie mieszkająca w Berlinie. Artystka pytana o inspiracje w swojej twórczości, często odwołuje się do kina. "Najlepszym sprawdzianem czy piosenka działa, jest dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu" – podkreśla. "Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie" – dodaje.

 


 

Jednym z najbardziej znanych utworów artystki jest "Lost me". Teledysk do piosenki wyreżyserował brat Mary, czyli Jan Komasa ("Miasto 44”, „Sala samobójców”). W nagraniu jedną z głównych ról odegrała polska top-modelka – Anja Rubik.

 

"Lost Me" – Mary Komasa

http://bit.ly/LostMeKomasa

 

Data: 12.08.2017

Godzina: 21:00

Miejsce: NA LATO (Rozbrat 44)

Wstęp: FREE

__________________

 

NA LATO Day & Night

Rozbrat 44a

www.na-lato.com

+48 696 878 449

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Mary Komasa smolnaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--